BMW R 1200 RT (2015)

Vlastník APALUCHA
Vloženo 20.10.2015
Aktualizováno 28.11.2017

Vloženo: 27.01.2019, Uskutečněno: 14.04.2018, Stav tachometru: 25000 km, Zhlédnuto: 59x

Po výjezdech po širokém okolí ve dvou nás nutí přesouvat zavazadla všude různě. Či nás to omezovalo nějaké i vzít. Proto jsme začali koukat po možnostech uchycení či ukotvení věcí. Líbila se nám právě ona zahrádka na topcase.
Koukli jsme na originální zahrádku a její cena prostě byla příliš velká na to abychom do toho šli. Proto jsme koupili nějakou neoriginální zahrádku za celkem přijatelnou cenu v chromové úpravě. První testování možného uchycení jsme nenarazili na problém. Zahrádka sedí perfektně a vychází to i na vyztužené profily víka. Vše proběhlo v pořádku a my jsme začali shánět šrouby a různé spojovací materiály a systém jak to uchytíme.
Přišel Den "D" teda spíše "V" jako vrtání. Hlavní to správně vycentrovat a vyzkoušet. Po vrtání už není cesty zpátky, tak. Našli jsme opěrné body zahrádky a vyvrtali si díry. Pomocí šroubů a silikonu jsme jí nakonec uchytili. Gumové krytky jsme použili jako podložky. Zahrádku jsme rovnou uchytili a je to pecka. Na nějaké rychlé uchytnutí něčeho je to prostě senzační. Měli jsme doma navíc jeden pár malých RockStrapů. Pak jsme prostě ze srandy zkusili dát jednu rolku jak to bude vypadat. Vypadá to dobře.
Máme za sebou jednu dovolenou a jsme z toho nadšený. Upnout bundu, uchytit menší nákup či další věci.

StB (26) napsal 28.01.2019 v 15:08

Pěkný, udělal jsem to podobně. Na kufr Givi jsem dal nosič Kapa - vypadá úplně stejně a hlavně byl ve výprodeji, jen stačilo dvě nožky přihnout o cca 5.mm a sedl jak na hrnec. Na ukotvení věcí mám krom RockStrapu ještě gumové síťky od soudruhů z Číny za pět peněz.

Milan1963 (273) napsal 28.01.2019 v 00:18

• Uzamykatelný držák navigace

Motorka jezdí úchvatně, funguje skvěle, ale pak přijde prostě chvíle, kde chcete odejít na chvíli od motorky. Jako jedna z mála motorek je plně zamykatelná pomocí dálkového ovladače. Přední přihrádky se zamknou společně

Vloženo: 28.02.2020
    Uskutečněno: 15.06.2019
  • Tankpad a ochranné polepy

To co máme rádi na motorkách je i tankpad. Jelikož jsme lidi s vyvinutějším bříchem, tak si nechceme poškrábat nádrž. Jenže krásný tankpad prodávali pouze v jednom německém obchodě, který nebyl ochotný posílat do zahrani

Vloženo: 13.02.2016
    Uskutečněno: 04.01.2016
  • Optimate

Důležitý prvek motocyklu je baterie a jelikož je problém s baterií, která je bůhví kde. Tak nakonec jsme si pořídili Optimate 4 can-bus edition. Je to opravdu perfektní mašinka. Už byla dodaná s konektorem do 12 V zásu

Typ: Koupě
    Vloženo: 13.02.2016