Yamaha YZF-R6R (2008)

Vloženo 16.7.2015
Aktualizováno 14.7.2024

Deník motorky
Nalezeno 13 záznamů

• Slovakiaring, aneb stávka třívalcových píčovin.

Mno a je tu druhá endurance akce tohohle roku agenturou Bikes4Life. Naše amatérské sdružení okruhových zoufalců Kopyta RC razí na Slovensko. První akce v Mostě se velmi vydařila. Přestože proti nám v šestkách stál team s

Vloženo: 24.06.2023
    Uskutečněno: 21.06.2023
  • Šestihodinovka v Mostě pohledem teamu Kopyta RC

Od konce agentury WildMotors, která pro nás pravidelně pořádala šampionát vytrvalostních závodů jsem se několikrát zamýšlel nad tím, co vedlo k jejímu konci. A kromě jiného to bylo i neustálé natahovaní množství a délek

Vloženo: 19.08.2022
    Uskutečněno: 17.08.2022
  • Tréning ve Španelsku 2022 = část druhá, Valencie = KDYŽ

Po ježdění v Cartageně a následném dni volna, vyplněném pohodou na hotelu, výletem do přírodního parku atd nastává další okruh MotoGP, Valencie. Honzovi ani mě nekvaltuje kvaltofka, takže přijíždíme večer na okruh, vypl

Vloženo: 11.02.2022
    Uskutečněno: 11.02.2022
  • Tréning ve Španelsku 2022 = část první, Cartagena

A je to zase tady. Únor, a nejvyšší čas, vyrazit po suchém tréningu s motorkou do slunného Španělska, trénovat to co nás opravdu baví. Jízdu na motorce. Motorka připravená, problém s řazením vyřešený, a já se už měsíc do

Vloženo: 11.02.2022
    Uskutečněno: 04.02.2022
  • Mordor v srpnovém Brně - mit Pokal Extrapaket

Blíží se konec sezóny, a vzhledem k zimnímu 14 dennímu výletu do země okruhaření zaslíbené, čili Španělska bohužel dochází i dovolená. Pátrám tedy uprostřed srpna po nějakém víkendovém ježdění, a padne mi do oka třídenní

Vloženo: 16.08.2021
    Uskutečněno: 13.08.2021
  • Svet uz nebude nikdy jako driv

(A me to nevadi) Tenhle zapis z okruhoveho jezdeni v Chorvatske Rijece na okruhu Grobnik bude krapatek jiny nez vsechny predchozi, a asi i vsechny budouci. Proste proto, ze bude jen o me, a ze to pisu proto, ze jsou ur

Vloženo: 03.11.2020
    Uskutečněno: 01.11.2020
  • 7 Hodin Slovakiaring 2018 - aneb když se štěstěna unaví

Sedmihodinový vytrvalostní závod je vždycky neskutečný zážitek, a tak příprava na něj musí být dokonalá. Přijal jsem tedy téměř okamžitě za svůj nápad kolegy Aceho, jet před Slováčem potrénovat na milovanou Pannonku. Nic

Vloženo: 16.08.2018
    Uskutečněno: 14.08.2018
  • Wildmotors Czech Endurace - 2018-II. Slovakiaring

Příběh s podtitulem: I na lempla jednou štěstěna sedne. Začnu tentokrat trošku ze široka. Oba dva treningy na tuhle sezonu nedopadli v mém podání vůbec dobře. Pokus zajezdit si v Misanu skončil neřadící motorkou, a n

Vloženo: 06.06.2018
    Uskutečněno: 05.06.2018
  • Závěrečná pátá endurance s WM / 9/2017

A je to tady. Poslední závodní dvojden téhle sezóny a poslední endurance závod na 4 hodiny v roce 2017. Chci si ježdění maximálně užít a tak k už nakoupené SO+NE přikupuji i páteční ježdění, místo v boxu, a snažím se doh

Vloženo: 05.10.2017
    Uskutečněno: 05.10.2017
  • Tretí endurance s WM 7/2017

A je to tady. Vrchol sezóny, v podobě sedmihodinového vytrvalostního závodu je za dveřmi. Bohužel pro mě, plán vyrazit už ve čtvrtek, a trénovat na nedělní závod mnou neoblíbený Slovakiaring už od pátku bere vážné trhlin

Vloženo: 11.07.2017
    Uskutečněno: 02.07.2017
  • Druha endurance s WM 6/2017

Napred velka pochvala poradatelum, ze OPET naprosto luxusne objednali pocasi, a vsem predpovedem navzdory se vsechno odjelo bez problemu a v klidu. Mam pocit ze maj se svatym Petrem nejakou skrytou dohodu. V utery se

Vloženo: 09.06.2017
    Uskutečněno: 08.06.2017
  • Prvni endurance s WM / 5/2017

Na Slovac jsem dorazil uz v patek cca v sedm hodin, jako prvni z nasi posadky. Stal jsem se tak nechtene velitelem boxu, na druhou stranu jsem mel vybaleno, a bajk na nahrejvakach jeste v dobe, kdy se zbytek teamu a spol

Vloženo: 22.05.2017
    Uskutečněno: 14.05.2017
  • Velikonoce v Mugellu

Stalo se už takovou milou tradicí, že sezónu zahajujeme velikonočním ježděním v Italském Misanu. Vzhledem k nejistotě počasí, a poměrně značným nákladům na takovou akci ale většinou vyčkáváme s nákupem ježdění až na pár

Vloženo: 18.04.2017
    Uskutečněno: 14.04.2017