Jawa 350/354 Kývačka (1961)

Vlastník ladis1973
Vloženo 19.11.2009
Aktualizováno 10.12.2015

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• Po pěti letech... pořádná řídítka a úprava stupaček

...koukám, že čas plyne jak voda a nějak jsem tu pozapomněl psát. Na tachu mezitím přibylo cca 13tkm, absolvovali jsme několik jízd na sraz na Krucemburku, dvě motodovolené a pár výletů převážně v česko-saském pohraničí,

Vloženo: 10.12.2015
    Uskutečněno: 10.12.2015
  • Spálená spojka II

Počasí se vybouřilo, tlak, který na minulé projížďce hrozil infarktem, klesl a zhruba po týdnu si říkám, že tentokrát bych tu Komáří vížku mohl opět zkusit. No řekněte, s tou novou spojkou se přece nemůže nic moc stát, n

Vloženo: 08.11.2010
    Uskutečněno: 29.08.2010
  • Spálená spojka I

Krásné počasí v polovině srpna vylákalo k vyjížďce na Krušné hory s cílem zdolat Komáří vížku, dát si tam kafe, kofolu a smažák a v podvečer se zase v klidu vrátit zpět a od sedmé pak odpočatý nastoupit na večerní šichtu

Vloženo: 08.11.2010
    Uskutečněno: 15.08.2010
  • Dresden-Gotha-Cheb a zpět aneb objížďkou sem, objížďkou

V červnu nebyl čas, hodně práce a i v červenci si dávala Jawka pauzu, holt dovolená s rodinou. Zato počátkem srpna mne čekala cesta z DD do Gothy. Jeden z mých několika zaměstnavatelů si vymyslel třídenní školení. Autem

Vloženo: 07.11.2010
    Uskutečněno: 01.08.2010
  • Pojawená převodovka

Tak jsem si už myslel, že po namontování opraveného motoru bude už vše ok a co čert nechtěl... Dnešní výlet proběhl opět ve znamení jawení. Vyjel jsem dnes v podvečer na trochu delší (na jawí poměry) vyjížďku z Drážďan s

Typ: Havárie
    Vloženo: 06.05.2010
    Uskutečněno: 05.05.2010
    Tachometr: 2024km
  • Další jawení

Tak - původní motor je po opravě, jak jsem předpokládal, vidličky byly ohnuté až běda. Thx to Ralf - anebo spíš Danke. Počasí je ale tak krásné, že se mi ho nechce marnit přehazováním motoru, takže dnes odpoledne vyrážím

Vloženo: 08.04.2010
    Uskutečněno: 08.04.2010
    Tachometr: 1908km
  • První letošní vyjížďka a první jawení

Tak dnešek se teda opět povedl... Celej natěšenej, že odpoledne konečně zase poprvé vyjedu, jsem při vyndavání tankvaku (aka přenosné dílny) sejmul lahváče, co stál vedle. Flaška explodovala a zadělala celou kuchyň. Když

Vloženo: 30.03.2010
    Uskutečněno: 30.03.2010
  • Fotogalerie renovace

Uklízel jsem trochu v počítači a našel spoustu fotek, které jsem během renovace pořizoval. Některé mají horší (z mobilu), některé lepší kvalitu (digifoťák), každopádně dokumentační hodnota je nesporná :-D Celá galerie je

Typ: Koupě
    Vloženo: 23.01.2010
    Uskutečněno: 23.01.2010
  • Odvoz motoru na opravu převodovky

Tak jsem se dokopal a poté, co se mi pár měsíců válel ve sklepě, jsem konečně odvezl motor kamarádovi na opravu. Převodovka si to opravdu zasloužila, s vypadávajícím kvaltem se sice tak nějak jezdit dá, ale není to žádná

Vloženo: 15.01.2010
    Uskutečněno: 12.01.2010