Honda CB 600F Hornet (2007)

Vlastník norbekov
Vloženo 27.4.2015
Aktualizováno 16.11.2020

Vybrána jako první velká motorka, zatím dobře slouží

První dojmy - Překvapivě živý motor, ale spíše ve vyšších otáčkách. Pokud se to s plynem nepřehání, je motorka moc hodná a odpustí začátečníkovi hodně. Sedí dobře v zatáčkách.

Vybíral jsem klidnou a snadno ovladatelnou motorku.
18 100 km
Zatím najeto asi 500km, takže stále se sžívám, ale víceméně jsem spokojený. Jedinou nevýhodou je u naháče vítr, který je nad 110 opravdu silný a chce to se více krčit k nádrži. Pro jízdu na dálnici pořídím aspoň malý štítek.

Nejlepší dojem na mě dělá na okreskách.

20100 km

Hornet je po výměně pneu a po celkovém seřízení. Seřízené brzdy, ve vydlici vyměněné gufero a špatná matka, seřízený karburátor a plyn. V zatáčkách sedí jako přibitý a je to úplně jiná motorka, než jsem kupoval.

25 000 km
Velký servis: výměna všech kapalin, řetězové sady, akumulátoru, brzdových destiček, seřízení brzd, karburatoru, plynu. Jelikož se mi jí nedaří už asi rok prodat, udělal jsem rozhodnutí, že si jí ještě nějakou dobu nechám. Koupě BMW RS 1200 ještě chvíli počká.

norbekov
norbekov napsal 08.05.15 v 20:05

PetraF
PetraF napsal 07.05.15 v 14:08

Vybral sis dobře

norbekov
norbekov napsal 30.04.15 v 13:44

Díky. Jsem fakt rád za tuhle volbu, ještě jsem zvažoval nějakou kapotovanou, ale to bude asi až ta další.

Crla
Crla napsal 27.04.15 v 16:39 10b.

ta černá jí sluší asi nejvíc možná ještě tak ta limitka antracit, ta byla taky moc hezká. Jinak gratz k super mašině, taky si myslím, že pro začátečníka může být jako velmi vhodná moto, dle vlastních zkušeností