Honda VT 750C Shadow (2010)

Vlastník Sporťačka
Vloženo 20.4.2015
Aktualizováno 20.4.2015

Moje úplně první velká motorka. Učila jsem se na ní, tak mi připadá skvělá Jako každá první láska. Proto dodnes stojí v garáži, i když na ní jezdím vyýrazně méně než na své druhé moto.

První dojmy - Nadšení :-) první velká motorka = jsem velká holka = jiné zkušeností nebyly, tak mi přišlo všechno úžasné

Proč jsem si ji vybrala? Neměla jsem zkušenosti, prostě jsem chtěla motorku a líbila se mi. Jízdní vlastnosti jsem vyhodnotit nedokázala, neměla jsem naježděno.

Poté, co jsem zkušenosti získávala, pocit, že je ta motorka úžasná, se vytrácel Je sice krásně stabilní, ale je těžkopádná a líná, pomalu akceleruje a má dlouhou brzdnou dráhu ... a možná je to i o tom, že jsem ochutnala silnější stroj (1000) a jsem na tuto motorku tudíž nespravedlná. Pro spolujezdce je to však velmi pohodlně svezení, moje dcera na ničem jiném se mnou nechce jezdit, takže pokud vyrážíme na holčičí kochací jízdu, bereme z garáže právě tuto moto.

Terén? Jednoznačně silnice, jinam bych se s ní bála. Je těžká a těžkopádná...ale na kochací jízdy po malých silničkách je jak dělaná.

Cestování? Pokud nečekáte, že budete polykat kilometry ve velké rychlosti, tak je to hezké a velmi komfortní svezení. Maximálka tak, aby to ještě byla pohodlná jízda, motorka se nezalykala svým malým výkonem a člověk nebojoval s protivětrem, je kolem 150 km/hod... Pro někoho málo, pro mne s vědomím, že jsem si sedla na kochací motorku, dostatečné. Když potřebuju rychlost, sáhnu do garáže pro svou druhou lásku

Hajčus.
Hajčus. napsal 02.05.16 v 11:46 10b.

Tak pro začátky dobrá volba, chopper je chopper.., a když na něm jezdí holka, chválím dvojnásob Posílám z Modřan 10b

Mate23
Mate23 napsal 18.02.16 v 15:54 10b.

Ahoj hezka mašinka.

Hajčus.
Hajčus. napsal 18.05.15 v 22:02

Pokaždé když vidím holku na takové motorce, jsem příjemně překvapen
Tak tedy příjemné kochání a hodně kilometrů jen a jen v pohodě

Boža
Boža napsal 28.04.15 v 21:20 10b.

Pěkný chopper přeji pohodu na cestách za 10 bodů

EMC37