Honda VF 1100 C (1986)

Vlastník MaxMI16
Vloženo 17.4.2015
Aktualizováno 20.4.2018

Stará mašina která pořád slušně jede a nestojí na každém rohu

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

Honda VT 1100 Shadow: Kamarád jí koupil dřív
Honda VF 750C: Objem ničím nenahradíš

První dojmy - Spousta síly a dostatek pohodlí za přijatelnou cenu.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych to veteránistovi se sportovním duchem

Doplňky na motorce - Na motorce jsou neoriginální řídítka,hefty,zrcátka, zadní samodomorobo opěrka a předkopy - vše už na motorce bylo při koupi jen předkopy jsem již odstranil

Těhle motorek v republice moc není což je výhoda i nevýhoda zároveň.Motor si přede velmi hladce a snáší nízké i vysoké otáčky naprosto hravě (v těch vyšších se cítí asi o kousek líp) a celé to posílá přes 6q převodovku s kardanem na zadní kolo.Brzdy jsou dle mne poddimenzované ale dá se na to zvyknout a hlavně ať už se jede na čmkoli je potřeba jezdit hlavou.Motorka je dost stará na to aby se jí vyhnuly dnešní "šetřící" trendy a tak se o ní dá říct poctivý železo.Tomu samozřejmě odpovídá i její váha která napomáhá kroucení v zatáčkách.Řidič i spolujezdec mají dostatek pohodlí ale ruku na srdce v jednom se jezdí vždycky líp.U klasického servisu (oleje filtry ...) nejsou žádné problémy ale pokud sháníte nějaké díly (světlo nádrž ...) tak máte celkem problém. Poruchy zatím jen dětinské-spuchřelé hadice od benzínu atp. Spotřeba je celkem značná - tady platí přísloví že pokud chceš aby kůň táhnul tak mu musíš dát pořádně nažrat. Motorce je nejlépe na silnici terén nee a ve městě snad nikoho jezdit nebaví nebo se pletu ??? Jak jsem psal výše díky dostatečnému výkonu a pohodlí si dokáži cestování lehce představit.

Foto po koupi s VT 1100 kterou mi "vyfoukl" kámoš

Luba_13
Luba_13 napsal 19.05.18 v 19:11 10b.

Drž se a přeji brzké uzdravení

Milan1963
Milan1963 napsal 29.06.17 v 21:05 10b.

Boža
Boža napsal 28.04.15 v 21:39 10b.

Je to klenot, tak si ho považuj je to za 10 bodů

dydzej
dydzej napsal 18.04.15 v 09:56 10b.

kardanku závidim .. pěkná klasika

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 18.04.15 v 09:08 10b.

Pěkný kousek gratulejšn