Honda VF 1100 C (1985)

Vlastník Zub47
Vloženo 9.9.2012
Aktualizováno 27.7.2013

Jk sem ji uvidel tak sem se do ni zmiloval

Yamaha XV 1100 Virago: cena
Suzuki VS 800 Intruder: cena
Yamaha XVS 650 DragStar: cena
Kawasaki VN 800: cena

První dojmy - Skvela masina,absolitni pohodli a pohoda na cestach,oproti CBR :ctyrvalec do V,16ventyl,1097cn3,115 koni,chopper z maximlkou 265,neni co resit.A hlvne v republice jich je jenom par :-D Mam pod zatkem uplne neco jineho co nema kazdy,rarita kterou hned tak nepotkas jako jine choopry a crujzry kterych je plno stejnych na kazdem rohu :-DD

Motorku bych doporučil pro - Samozrejme pro mne :-D jinak pro ty kteri maji radi pohodu na cestah,ale maji opcas chut se projet jak na silnicce.

Doplňky na motorce - Brsny,operka,blinkry,zadni valec,predkopy,atd.

Hodnoceni zatim zadne mam ji teprve tyden,ale proti cebru paradni posez,jen tak bublat krajinou a kochat se, jo a najednou ja na vsechno vice casu oproti cebru

Jinak planuji dat brasny,trasne,mozna pridavna svetla,prelestit motor a savle,mam napadu plnou hlavu,ale jako prvni pujde vymenit operka a laufy (zustatek po puvodnim majiteli).Sice laufy maji pekny hluboky zvuk,ale hodi se spis na silnicku a ne na choppra a ta operka,sice je pohodlna(podle slov batuzka)ale vypada otresne neco podobneho jsem mel na dvepade za totace,(to mi bylo dvacet),ale ty predkopy sice sem si po prvem nasednuti pripadal jak na gynekologyckem kresle,ale ted sem si zvyknul a jizda z nohama metr od sebe proste nema chybu.Upravy,postrehy a zazitky z fotkama posleze doplnim.

Zase byla chvilka casu tak sem se pustil do sedla,ted mam posez jak doma v obyvaku
Tak nakonec po par vyjistkach z batuzkem jsem musel sedlo vratit do puvodniho stavu,stezovala si ze tam ma malo mista a operka ji tlaci na stehneh a tak sem ho aspon k vuli efektu trochu okoval,vymenil laufy a predelal operku.Jeste dodam brasny no a pak se uvidi co dal(porad je co zlepsovat )

1.2.2013 Tak se blizi jaro a je na case zacit makat na magdičce a tak sem se pustil v prvni fazi do lesteni Al dilu pak prijde na radu kompletni rozebrani,otryskani kostry,novy nastrik komaxitem a novy pruhledny lak na blatniky,kapsy a nadrz (puvodni airbusch se mi libi)tak jen prelakovat at se to blysti jak psi kule ,novy olej v motoru,kardanu,nova brzdovka,svicky,no proste komplet vymena kapalin.

Po nahlednuti do spojkove skrine mi malem vypadly bulvy z dulku,na to ze ma magna najeto okolo 70 000 je spojka a zbytek jak by to vyjelo zrovna z vyrobni lnky D nikde zadne opotrebeni no proste klobouk dolu panum japoncum z HONDY!!!Jinak jeste mam ojednane brasny a zdni kufr at mam kam dat nejake ty blbosti co sebou budu vozit a jestli se bude darit tak mam v planu jeste dat nerez vyfuky bez tlumicu at me de trosku slyset (hlavne kvuli bespecnosti at me nesrazi zadna plechovka D)Dalsi popis mych uprav a fotky budu casem doplnovat tak jen vsem preji at uz je ta skurvena zima v prdeli a je tu konecne jaro.

Tak sem konecne bika rozebral,necham ho otryskat a pak novy komaxitovy nastrik.Jak sem po rozebrani videl tu hromadu dilu tak sem se az zdesil kolik to ho je,snad to potom poskladam spatky do kupy a jsem sam zvedavy kolik mi zase zbude sroubku

Tak a mam konecne hotovo,brasny sem nakonec presil (ty co sem tam dal byly moc velke)a uz jen cekam az mi prijdou posledni vec do me skladacky:nove zrcatka a ted uz se bude konecne jenom jezdit

Tak a je prodana,byla to raketa ktera se hned tak nevidi,ale zistil sem ze takovy vykon ktery mela mi byl uplne zbytecny a nechtel sem ji tyrat moji pomalou jizdou (vyuzival sem vykon tak na 40% a to je skoda ji trapit kdyz by chtela jed vic)a tak at dela radost tedka jinemu ktery ji vyuzije na sto procent.

jirka1700
jirka1700 napsal 16.04.14 v 23:05 10b.

Přesně! Pohodlí - můžeš na tom sedět celý den a když chceš, tak divočina.
Máš to krásně vymazlený.

žižala.
žižala. napsal 19.07.13 v 19:19 10b.

Taky krasavice. jak jinak než za 10ku.

uchyl
uchyl napsal 16.07.13 v 07:43 10b.

DDAVSON
DDAVSON napsal 11.07.13 v 20:32 10b.

Moc pěkně si jí zušlechtil, přeju pohodu v sedle a ať to pěkně bublá.

Raging.bull
Raging.bull napsal 30.06.13 v 22:04 10b.

super strojovna. Nemůžu jinak,. samo, že za 10