KTM 990 Adventure / S (2010)

Vlastník JouneSs
Vloženo 22.3.2015
Aktualizováno 4.4.2020

Motorka která má prostě koule a dostane se kam si jen smyslí, limitem téhle motorky je pouze řidič.

Motorka koupena od Soukromý prodejce

BMW R 1200 GS Adventure: Cenovka je mnohem výš a příjde mi že jsem na tohle ještě moc mladý :)

První dojmy - První dojmy? když sem ji videl uchvátila mě její velikost a krása. Po nasednutí neskutečné pohodlí oproti supersportu díky vzpřímenému enduro posedu. Po nastartování neskutečný zvuk motoru V-twin a pocit že to, co je podemnou je ostrá závodní motorka. Po ujetí prvních km? ..To byl pocit že ji prostě musím mít. Neskutečný zátah a síla motoru.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo chce cestovat cestou necestou.

Doplňky na motorce - Zatím žádné, je v origo stavu, ale plánuji rozhodně co nejdřív pořídit padáky a kufry.

Pro motorku jsem jel přes celou republiku, 12ti hodinový výlet a 11hodin za volantem s vozíkem, ale teď už vím, že to za to stálo. Motorka je dotažená z Itálie, kde na ni jezdili dva majitelé. Po prostudování výpisu z KTM databáze, vím že o ni bylo dobře staráno, jelikož byla servisována pouze u KTM a byly dodržené všechny servisy intervaly. Jenom nechápu jak ten první italský majitel mohl najet 7,5tis km za necelý měsíc a to několik měsíců po sobě :D
Na motorce jde vidět že se do terénu pořádně nepodívala,nikde na místách jako jsou kola, kyvka nebo, kryt pod motorem nejsou žádné škrábance ani žádný náznak toho že by ji někde někdo odhodil na zem.
Má najeto trošku víc (85 tis) ale pokud o ni bylo dobře staráno, věřím že je teprve dobře zajetá. Ale jak na tom doopravdy je mi řeknou až v servisu kam co nejdřív poputuje. Tak jsem celkem zvědavy co se dozvím.
Jinak psát o jízdních vlastnostech atd je na mě moc brzo, motorka má ještě italské papíry a teprve příští týden jdu zařizovat české značky. Zatím jsem ji protáhl pouze offroad po polích a lesních cestách. A měl jsem úsměv od ucha k uchu celou cestu.

Prodána po sedmi letech co mi dělala radost tak snad bude i dál sloužit novému majiteli.

Mann
Mann napsal 09.04.16 v 15:36 10b.

Poslední vývojové stadium čistokrevné Dakarovky Přesto, že se už nevyrábí pořád tvrdí muziku ve své kategorii. Na lesních cestách ti vyloudila úsměv od ucha k uchu? Nedivím se a věřím, já bych se křenil jak osel i při pohledu v garáži
P..S. Máš úžasnou fotku v profilu to po pozadí .. fascinující .. louka a les Ať se ti práší od koleček

Jafoun
Jafoun napsal 08.04.16 v 08:10 10b.

Dobrej stroj a pekne rozepsany info, ale chtelo by to nejakou aktualizaci :) Slibovals blatnik ze superendura a hlinikovy kufry

context
context napsal 10.10.15 v 17:09 10b.

krásná mašina , tak ať ti dlouho slouží a dělá jen radost a přeji hodně najetých km bez nehod

rybíz5
rybíz5 napsal 07.07.15 v 16:47 10b.

Krásná mašina Jo a prdel máš na chlapa taky hezkou 10B

wsbk
wsbk napsal 16.06.15 v 12:31 10b.