Suzuki SV 650 (2001)

Vlastník Michal_sv
Vloženo 12.3.2015
Aktualizováno 22.11.2018

Mašinu jsem si koupil v únoru , z počátku s ní nic nebylo a při koupi ani nevypadalo že by bylo něco v nepořádku , kupoval jsem si verzi S kvůli předělání na podobu cafe racer , po dvou týdnech předělávání a občasné vyjížďky se začali projevovat rozvody,

První dojmy - Tohle SV bylo asi 4. které jsem si projel , a jediné které mělo lauf od creptuse , prostě bomba okamžitě jsem se zamiloval . Na drobnosti byla dobrá a do motoru nevidíte , tak jsem si ji vzal.

Doplňky na motorce -

Suzuki sv jsem si vybral kvůli V2 motoru a jeho akceleraci v nízkých otáčkách a zvuku , a samozřejmě jejímu vzhledu

Michal_sv
Michal_sv napsal 19.03.15 v 14:49

Děkuju moc za odkaz a za pochvalu kozka

kozka
kozka napsal 19.03.15 v 07:52

To cvakání rozvoďáků často způsobuje jen porucha napínáků. Když jsem se kdysi díval na partdepots tak bylo vidět, že jejich konstrukce se průběžně měnila, takže asi něco nebylo úplně dobře. Kdysi jsem náhodou narazil na tento příspěvek http://anubisuv.blo...v-prednim-valci.html „Anubis“ má tak trochu neortodoxní přístup k opravám, ale rozhodně mě zaujal netradičními postupy a řešením.

Ty řídítka z eS verze tomu sluší. Chválím i výběr zrcátek.

Marda93
Marda93 napsal 14.03.15 v 13:33 10b.

Dost dobrý po předělání

Michal_sv
Michal_sv napsal 13.03.15 v 18:53

Děkuju moc , jinak rozvody začali ze začátku cvakat jen slabě a stále se to zhoršovalo každý start to bylo horší a horší , cvakaly po zahřátí a pouze ve volnoběhu , nalítáno má 42000 km .

Rolda89
Rolda89 napsal 13.03.15 v 08:14 10b.

SVčko je podle mého opravdu parádní nedám na svou dopustit, taky mám creptuse, takže vim o čem mluvíš . Chci se zeptat, jak se ti ty rozvody začli projevovat a kolik má tvoje najeto? Jinak samozřejmě 10 bodů