Jawa 650 Classic (2006)

Aktualizováno 17.10.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 24 záznamů

Marty68
Marty68 napsal 08.02.21 v 09:09 10b.

parádní stroj i report. Hodně šťastných km!

Milan1963
Milan1963 napsal 01.05.18 v 21:08 10b.

Dojed' na sraz, bude co rozebírat ( slovně )

bekele
bekele napsal 08.11.16 v 09:41

Spotřeba: co furt máte všichni? Záleží na spotřebě u motorky? Jen kvůli tomu, aby člověk věděl, kam dojede na jednu nádrž. Jinak necháš v hospodě dýško a najednou vedle toho čučení na spotřebu bere za své. No dobře - spotřebu mám mezi 4,5-5l. Asi. Dusit motor jen kvůli ušetření je kravina. Když si vemu, že dám každý rok tisícovku za olej, kolik stojí gumy, kolik pojištění, kolik nový řetěz atd, tak ta spotřeba jestli 4 nebo 6 litrů vedle toho fakt klíčovou roli nehraje. Máš mašinu? Tak klop. Kdyby mi to začalo žrát 6 a jinak to bylo 100% spolehlivé bezpečné, tak beru okamžitě. Si představte situaci: jste na mašině v Norsku a prdne vám zadní guma, jdete koupit novou a prásk, stojí v přepočtu deset táců. A kde máte spotřebu, he?

Olísko
Olísko napsal 16.01.15 v 14:48 10b.

bimbo750
bimbo750 napsal 28.10.14 v 10:07

Dostala mě hláška...já měl péráka a to si si hochu ,uplichtil doma sám.
jinak postřehy jsou moc podmětné... hlavně o jízdním stylu a chování jednobuchu.
Já se z klackem teprve učím kamarádit... zatím máme spolu asi 1000km.
Co se týče-spotřeby- vychází my zatím na 4,5 L na 100km.
Ať Ti moto slouží k plné spokojenosti...doufám ,že se někde na srazu uvidíme...

mikru
mikru napsal 29.06.14 v 21:11

Zajímavé postřehy. Ale chybí informace o spotřebě. Jen tak, pro informaci. Jinak hezká motorka.

penal1
penal1 napsal 22.03.09 v 11:41

dávám ti 10 bodů za tvoje komentáře...fakt sem si parádně počet...a propo k tvýmu kámošovi extremistovi...moc mě baví přesedlat z hondy na pionýra...to je mazec...hodí tě to do ůplně jiný dimenze...miluju to...pozdravuj ho...

WEB
WEB napsal 02.12.06 v 09:03

KRASAVICE !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

napsal 13.09.06 v 13:21

Kokos: hodne stesti s Hondou

napsal 29.08.06 v 18:43

Čau lidi, koupil jsem si tento stroj, páč mám s Jawou dlouholeté zkušenosti (Jawa Pérák 1953). Mohu říct, že kromě několika prasklých drátů v zadním kole, totálně vytahaného řetětu, rozsypaného tachometru, sjetych rozet, popraskaných plastů (zřejmě vibrace), tekoucích předních tlumičů, neustálých výměn pojistek, problikávání předního světla tak dobrý... Mám najeto 7OOO km a jediný co je OK je motor. No na Péráku jsem po celou jeho katieru řešíl pouze prasklé žárovky, předstih standadní údržba a na něm mám najeto něco málo přes 60000 km. Co dodat??? Příští rok to vidím na HONDU.<br />
ps: Mějte se a hodně trpělivosti snad ty mouchy vyřeší.

napsal 29.08.06 v 17:16

Gratuluju k JAWĚ,<br />
koupil jsem ji zhruba ve stejnou dobu a ve stejné prodejně v Přerově. Mám na ní najeto 6.500km, hodně tomu pomohla dovolená v Itálii 3.500km a to se spolujezdkyní. K tvému článku nemám co dodat, vystihl jsi JÍ přesně. Každý musí vědět co od motorky čeká, já chtěl duši a tu tahle jawka rozhodně má, srovnávat ji se soudobou konkurencí nemá smysl a ty víš o čem mluvím. A pro ostatní? Kromě již zmiňovaného povoleného krytu chladiče, ťuk ťuk, zatím bez závad. Dost mě překvapila nízká spotřeba. Zdravím všechny.

napsal 17.08.06 v 12:15

Tak tos me potesil, na jare ji kupuju. Takze se nekde urcite potkame. Preju bezstarostnou jizdu na tomhle brutalnim stroji.

napsal 16.07.06 v 19:35

Hele a jaky jsou ty skvely vlastnosti? protoze pak pises o samejch prusvizich.

napsal 15.07.06 v 00:26

Proc me strasis??? dostavam z koupi650 strach.. tak jeste nejaky patek budu 350 kar.. jinak at dobre slouzi.. a tisice km bez nehod...

Ale-B
Ale-B napsal 14.07.06 v 23:35

Zdeněk: co?? víš o tem víc??

napsal 10.07.06 v 18:01

jo někde jsem zaslechl loni, že mají svůj litrový motor :o)

napsal 10.07.06 v 18:00

ahoj, zdravím fandy Jawy, ať dobře slouží.<br />
<br />
Bylo by dobrý napsat přímo do jawy, jak se v Mualu k prodeji coby dealeři staví, není to poprvé, je to problém posledních let. To Jawě pomáhá leda tak do hrobu, a ne na výsluní.

napsal 04.07.06 v 16:07

Hele neděláš si prdel že ? Protože jak čtu ty tvé zážitky s Jawou tak se tu chlemstám smíchy. Nějaké fotky by nebyly ?

Ale-B
Ale-B napsal 29.06.06 v 21:31

tož hooodně km bez nehod a ať tě nezlobí jinak to musí být něco to vidět na živo, snad se mě to někdy podaří

smazany23800
smazany23800 napsal 29.06.06 v 00:10

Moc ti jí přeju a stejně jako S4R bych si jí rád očmuchal. Kdybys jel někdy na jih, určitě se ozvi!!!<br />
<br />
A hlavně: fotkýýýýýýýýýýýýýýý []

LSbiker
LSbiker napsal 28.06.06 v 20:33

Ceska masina a spravnej majitel!!! fakt at ti jezdi!! preju ti ji!

s4r
s4r napsal 28.06.06 v 20:11

Jů jak já ti jí moc přeju... Nejvíc se těším na to, jestli Jawa udělá nějaký svůj motor - Rotaxe příznivec moc nejsem... Tak přeju spoustu šťastných km a už jen dobré zkušenosti!!! Škoda, že jsem ji ještě neviděl na živo na silnici a jak rád bych se na ní svezl [] [] []

bekele
bekele napsal 28.06.06 v 20:04