Suzuki GSF 1250S Bandit (2008)

Vlastník Rakosnicek.
Vloženo 7.11.2014
Aktualizováno 4.3.2015

Loupežník, který mě zatím nikde nenechal, navíc moc nežere a když člověk chce tak je s ním i sranda.

Honda CBF 1000: cena modelu 09.
Yamaha TDM 900: výběr na trhu při rozhodování.

První dojmy - Zátah velkého motoru který mě začal opravdu bavit. První 400 km dlouhá cesta od prodejce byla po dálnici hračka, horší je to s hmotností ale člověk si zvykne na všechno :-) Co se týká ovladatelnosti při jízdě, tak celkem dost záleží na stavu pneumatik.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil lidem, kteří si chtějí koupit cestovní, univerzální stroj a při tom za něj neutratit kopu peněz.

Doplňky na motorce - turistické plexi, 12v zásuvka, kufr a tankvak Givi, výfuk Scorpion

Motorku jsem si koupil hlavně kvůli motoru, potřeboval jsem něco na cestování převážně ve dvou lidech a myslím že v tomto ohledu není motorce co vytknout, polyká kilometry s radostí a i když to enduro není, tak rozbité české silnice podvozek zvládá celkem solidně. Jediné co by mohlo být lepší (ostřejší) jsou brzdy ale na rozdíl od mého bývalého KLE je to jak nebe a dudy, ABS funguje dobře a musím říct že teď se mi s ním jezdí (hlavně na mokru) daleko jistěj.
Po delší době jsem pořídil i laděnou koncovku Scorpion, (jelikož se mi originál zdá už hodně utlumený) a řeknu vám... měl jsem to vyměnit hned na začátku krásný zvuk a zdá se mi že i menší spotřeba.
Jinak na delší cesty by pohodlnější sedlo neškodilo ale věřím že si zadek zvykne.
Výkonový průběh čtyřválce mi maximálně vyhovuje, no a podle análů by měla být i hodně spolehlivá. takže spokojenost

Petr163
Petr163 napsal 28.08.19 v 18:35 10b.

Ahojky, zdravim dalšího Banditu, tak přeju ad ti to jezdí. Ja si ho nemuzu vynachvalit.

istonbike
istonbike napsal 08.04.15 v 01:14 10b.

A opět fantastická mašinka a s tím s právným samurajským S na kapotě přijmi 10b s přáním bezva kilometrů v sedle

-HARYS-
-HARYS- napsal 07.11.14 v 20:22 10b.

Velice slušný cesťák od Suzuki!!!