Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (1995)

Vlastník truck
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 14.6.2020

Deník motorky
Nalezeno 55 záznamů

• Z LÉTA DO PODZIMU

Sezona se pomalu blíží k závěru,tak můžu hodnotit naší soukromou Harley Davidson TOUR 2015 :-$ Nádherné cestování ať už s přáteli nebo jen s Vlaďkou vždycky nás to nabije na dlouhou dobu a " vo tom to je " :-DD Najeto

Vloženo: 07.09.2015
    Uskutečněno: 07.09.2015
  • HOTEL DOLTE A DLOUHÉ STRÁNĚ

Dlouho planovaný výlet na elektrárnu Dlouhé Stráně.Nádherná letní jízda po všech hezkých koutech u nás i v Polsku a luxusní víkendové ubytování v Hotelu Dolte Sobotín.Nejde to popsat proto fotky na Rajčeti. (y) B-)

Vloženo: 17.08.2015
    Uskutečněno: 17.08.2015
  • TATRY 2015

Chceš se pořádně projet OK jedeme +o( co třeba TATRY ? B-) Pořádná parta je lepší a na to máme kamarády Danu a Jirku +o( Troška adrenalínu nebo zkouška odolnosti až ZA hranu našeho vnímání co je vůbec možné zvládnout

Vloženo: 25.07.2015
    Uskutečněno: 25.07.2015
  • DOVOLENÁ 2015

I když jen týden začíná dovolená +o( Není nic lepšího než vědět,že mám týden na rodinu kamarády a motušky (s) To pokušení a představa volna je nejlepší až vyrazíme tak prd týden pryč a sedím zase v kanclu. (u) Dnes mi

Typ: Koupě
    Vloženo: 17.07.2015
    Uskutečněno: 17.07.2015
  • SOBOTA a MOTUŠKY

Problémů kopec v práci se to ser. Nikdy se mi to nestalo,ale za 3 měsíce jsem přišel o 5 řidičů z 18 a to je problém.2 dlouhodobá nemoc konec,1 nalitej do ráce tak odchod na hodinu nejsem svině dal jsem mu to dohodou jin

Vloženo: 12.07.2015
    Uskutečněno: 12.07.2015
  • Harley Davidson Tour 2015

Po několika letech v dílně si užíváme naší vlastní Harley Davidson Tour tak jak to život dává. (y) Jak mi říkal "sudička" Mikeš koupil jsi "volejničku" Jo (u) měl pravdu,ale to poladím. +o( Když zavolá Mikeš,že stojí u

Vloženo: 30.06.2015
    Uskutečněno: 30.06.2015
  • KARLŠTEJN 2015

Počasí hlásí na víkend super,tak jedeme B-) Tento týden je vedoucím zájezdu Vlaďka a tak došlo na akci plánovanou nejmíň 5 let :-$ Na Karlštejně je kamarádka kterou 30 let neviděla,tak se snad holky poznaj :-DD Je to

Vloženo: 08.06.2015
    Uskutečněno: 06.06.2015
  • zámek Nové Hrady

Na sobotní oběd jsme si zajeli na zámek :-) Náš známe a tak jsme zajeli na Nové Hrady. B-) Proběhla i zkouška kamery,kterou jsem dostal už vloni. +o( Hezkej den a super svezení +o( Haryk je opravdu křižník silnic

Vloženo: 17.05.2015
    Uskutečněno: 17.05.2015
  • STÁTNI SVÁTEK 8.5.2015

Je krásně,tak jezdíme je to paráda. +o( Dnes jen kratší výlet na Pastviny,protože mě zase bolí kopyto no už to lepší nebude. :! Nemám v dílně co dělat,tak jsem se pustil do hraní s multimédii to mě dlouho lákalo.Naučil

Vloženo: 08.05.2015
    Uskutečněno: 08.05.2015
  • JARNÍ JESENÍKY

Můj 1 report z cestování to ani nebudu umět píšu pořád jen o opravách. :-D Už dlouho jsem chtěl projet Jeseníky,kde jsem se vžycky jen trápil v zimě s kamionem. (u) Bohužel Červenohorské sedlo je opět zavřené na celé l

Vloženo: 26.04.2015
    Uskutečněno: 25.04.2015
  • PRVNÍ MÍLE 2015

Každá chybka se platí :-D Do Poděbrad bych nedojel,protože jsem blbě nastavil jehlu v karbci. (n) Jediná věc,která se mi vysypala do ruk a nevěděl jsem jestli jsem to složil dobře.Zblbnul mě sytič,kterej s tím samozřej

Vloženo: 09.04.2015
    Uskutečněno: 09.04.2015
  • Poděbrady 2015

Objednal jsem potřebné vybavení abychom se do těch Poděbrad dostali. B-) (y)

Vloženo: 31.03.2015
    Uskutečněno: 31.03.2015
  • H + H = Hotovo

Dodrazili poslední věci na oba motocykli :-) Dodělat vše je už jen parádní prácička. (y) Vlčí smečka dobrý,ale přeci jen to není v kombinaci s tou červenou úplně OK uvidíme venku na světle. +o( Teď už to počasí tomu po

Vloženo: 29.03.2015
    Uskutečněno: 29.03.2015
  • FINISH

Konečně je dílna prázdná a vše zpět tam kam patří. :-) Čekám jen na plexi a pak už tam namontuju i naší vlčí smečku. +o( Vůbec nevím jak ho z toho stolu sundáme,ale nějak to určitě dopadne. :-D Pořízeny nové vlajky od

Vloženo: 19.03.2015
    Uskutečněno: 19.03.2015
  • PARÁDA

Tento týden věnuju Harykovi každou volnou chvilku a jde to slušně kupředu. :-) Předek hotovo,dnes nádrž a připojení všeho,aby byl možný start už tomu nic nebrání zítra to nakopnu. B-) Moje neoblíbená elektrika ta mi dává

Vloženo: 14.03.2015
    Uskutečněno: 14.03.2015
  • JARO 2015

4.4.2015 datum kdy má každej Harley v Čechách mobilizaci a hlásit se musí v Poděbradech :-DD Nejde o život a to je dobře B-) nicméně to chci stihnout . :-$ Včera jsem to přehnal :-D přijedu v 18 z práce a jdu na c

Vloženo: 12.03.2015
    Uskutečněno: 12.03.2015
  • Airbrush

Pořád nemůžu uvěřit (s) taková nádhera B-) máme opravdu originální obraz od mistra pana Schrolla (y) Už nemůžu znovu psát,že mám hubu dokořán. :-D Tiše a s velikou pokorou k jeho šikovnosti hluboce smekám. (y) (y)

Vloženo: 23.02.2015
    Uskutečněno: 23.02.2015
  • ZIMNÍ DOVOLENÁ

Dárek od ježíška romantický víkend Sklené Teplice Slovensko.Není co popisovat absolutní bomba.Teplá voda teče všude i po stráni za barákem.Místní kočky se vyhřívají na pramenu a kačeny si plavou v žhavé vodě paráda (y) M

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.02.2015
    Uskutečněno: 07.02.2015
  • NOVÁ DOBA

Už se mi to stalo znovu. :-( věc první :hlava mi nebere co dokáže vytvořit náš "dvorní" mistr Airbrushe pan Schroll :-DD .Dnes přišel návrh k odsouhlasení před finálním lakem. (y) Co mám odsouhlasit,když na to čumím s

Vloženo: 02.02.2015
    Uskutečněno: 02.02.2015
  • JEDEME DÁL JARO SE BLÍŽÍ

Pokračuju :-) Na co kouknu,tak rozebrat a dát zpět podle mého vkusu. :-DD Svody výfuku vařili zřejmě v cukrárně tureckým medem. Už jsou povařené vybroušené znovu načisto povařené vybroušené a v hezkém kabátku,aby nám

Vloženo: 31.01.2015
    Uskutečněno: 31.01.2015
  • MOTOR

Jsem asi opravdu magor,ale co baví mě to a Haryk si to zaslouží. +o( Hlasí na sobotu 12 stupňů (y) ráno jsem zatopil v garáži,aby se prohřál celý motor a jde se na to. (s) Nečekal jsem že budu 4 hodiny olepovat celý mo

Vloženo: 11.01.2015
    Uskutečněno: 11.01.2015
  • JAK NA NOVÝ ROK TA PO CELOU SEZONU

Už ho začínám chápat jednoduchej,ale funkční pro každýho Amíka :-) a pořádně dimenzovanej +o( Začal jsem tu čertovu kovárnu rozebírat a to čumím mezi těma dvěma zelákama je skovanej jen jeden malej karburátorek a ješt

Vloženo: 03.01.2015
    Uskutečněno: 03.01.2015
  • PF 2015

Typ: Reportáž
    Vloženo: 21.12.2014
    Uskutečněno: 21.12.2014
  • POPRVÉ

Jak jsem psal minule všechno v životě je jen jednou poprvé. B-) Pro nás to dnes byla první vyjížďka na motocyklu Harley Davidson. Přijela návštěva ,tak jsme vyrazili na naši oblíbenou trasu Kudowa-Zielenec-Orl.Záhoří-Ner

Vloženo: 12.10.2014
    Uskutečněno: 12.10.2014
  • HARLEY DAVIDSON

Včera přivezeno domů dnes první očumování a okamžitá úprava plexi,abych mohl jet a nečumět jak přes plot. :-D Zatím jen úžas co to vlastně mám před sebou.Pamatuju si 1 den ve škole nevím proč :-) první sex (u) to je n

Typ: Koupě
    Vloženo: 23.09.2014