Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2004)

Vlastník romanydes
Vloženo 14.9.2014
Aktualizováno 14.9.2014

Jednim slovem-boží,už nechci nic jiného

První dojmy - První moment-respekt.Druhý moment-zamilovanost.Padla mě do ruky ihned,jako bych na ní jezdil odjakživa.

Hledal jsem něco vostřejšího,cestovnejšího a hlavně jsem hledal charisma.Mám najeto asi 10tisic kilometru a vsechno super.Žádnej problem,jen dodržování předepsané rychlosti.Užasně pohodlná,i pro spolujezdce.Mile mě překvapila spotřeba,při normalni jizdě v pohodě do 6 litru.Servis oproti Ducati,co jsem měl loni,nesrovnatelně levnější.Závěrem bych to shrnul asi takto-je to užasná,nádherná,charismatická mašina,se kterou se cítím,jako v sedmém nebi.

Zelinář
Zelinář napsal 23.01.15 v 13:55 10b.

Tuji
Tuji napsal 10.12.14 v 22:05 10b.

Překvapuje mě jak ta celo-modrá Haya vypadá dobře. Fotky máš luxusní!

SLUGI
SLUGI napsal 10.11.14 v 09:12

...

mari
mari napsal 21.09.14 v 17:59

Je to jak píšeš

Busu jezdim tak deset let a udivuje mě, jak mě po tý době znovu a znovu dokáže nadchnout a přesvědčit, že neni třeba chodit jinam , když splňuje skoro úplně vše, co od motorky čekám.

Samo jsem měl hodněkrát nutkání přejít na něco sportovnějšího a lehčího a i celou řadu jiných mašin vyzkoušel a vlastnil, ale nic mě zatím nedokázalo přesvědčit...

Je fakt, že kdybych se svezl na ZZ-eru čtrnáctce nejlépe tý nový, tak bych asi taky hodně chválil, ale zase mám radši "starou školu" bez el. serepetiček- který do toho kecaj.

Busa spojuje starou školu v moderním pojetí a má charisma

Zub47
Zub47 napsal 15.09.14 v 04:58 10b.

Ta modra je boži ať ti to jezdi