Ducati Diavel (2012)

Vlastník Valerossik
Vloženo 11.8.2014
Aktualizováno 23.1.2015

Výborná motorka s úžasným motorem

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 4-Krč)

První dojmy - Měl jsem 8 let warriora a kdyby nevyšel Diavel, měl bych warriorka dodnes. Nejdříve proběhla zkušební jízda, první ( zároveň i poslední) smíšený pocit byl z ochoty zatáčet, vzhledem k šíři zadní gumy to nebylo takový, na co je člověk normálně zvyklý. Na to si ale zvyknete velmi rychle.

Doplňky na motorce - plexi, kit s kufry. A teď i trošku zkouším barevný změny. Kluci mi říkají, že jsem si měl koupit KTM a ne jí dělat z týhle motorky. Nechám na Vás jestli se to líbí

Najel jsem za první 3 měsíce zhruba 6000 km a mám z toho super pocit. Ze začátku jsem se trošku trápil s nastavením podvozku tak, aby mi to vyhovovalo. Což bylo trošku dáno moji závodnickou minulostí. Teď to vypadá, že vše maká podle mých představ. Pár drobností by se ale našlo. Zrcátka se na meší postavy už nedají štelovat a museli byste povolit a natočit což Vám změní pozici páček. Budu řešit výměnou za jiná v budoucnu. Blinkry ne vždy naskočí na první pokus, proto je dobré raději zkontrolovat vizuálně. Občas se může stát, že trefíte falešný neutrál. Mně osobně by se tam moc líbilo rychlořazení. U mojí verze před faceliftem motoru platí to, že bez spojky město neprojedete. Jinak vše pracuje jak má a motorka jede famózně. Já jsem z ní udělal verzi STRADA pro cestování ve dvou. Opěrku tam dáte během minuty a jízda je i tak velice pohodlná i s kufry.

jps13
jps13 napsal 11.07.21 v 19:45 10b.

Krasavice moc pěkná

Valerossik
Valerossik napsal 30.06.18 v 18:21

Ahoj, kufry jsou originální příslušenství. Je nutno mít tenhle paket. Tohle je odkaz na náš e-shop v Ducati v DC. https://www.profimo...i-set-bocnich-kufru/

hitmanpop
hitmanpop napsal 21.06.18 v 15:37 10b.

Moc hezka, muzu se te zeptat, kde jsi sehnal kufry? Mam stejny stroj a nutne je potrebuju

Tom64m
Tom64m napsal 19.02.18 v 09:42 10b.

Parádní motorka, jasných 10b

jawališák
jawališák napsal 15.12.17 v 15:44

Je opravdu nádherná musí to být radost na ní jezdit