BMW S 1000 R (2014)

Vlastník Dermo33
Vloženo 7.8.2014
Aktualizováno 7.8.2014

Motorka ktorá vráti každého majiteľa do puberty.

Aprilia RSV4 Factory: důvod neuveden
KTM 1190 RC8R: důvod neuveden
Ducati 1198 S: důvod neuveden

První dojmy - Neskutočne ľahká, hravá, quickshiffter návykový, striela do výfuku a odfrkuje pri zavrení plynu. Na sériovom výfuku som toto ešte nikdy nezažil :)

Doplňky na motorce - Rizoma padáky na pravej aj lavej strane bloku motora, Rizoma padáky na prednej vidle. Evotech guard vodného a olejového chladiča.

Chcel som motorku ktorá bude zábavná, hravá, divoká, pomatená a hlavne použiteľná na všetko. Má oproti Honde neskutočné brzdy, niekedy mám pocit že som vyhodil kotvu :) Čo ale v BMW namiešali ozaj úžasne je ako funguje motor, podvozok a vyfuk dokopy. To zbesile odfrkavanie pri zavretí plnyu, alebo odstrelenie pri preradení cez quickshiffter je neskutočné. Prvý krát niečo podobné vidím na seriovej motorke z linky. Niekto sa naozaj zamyslel a vedel akí ľudia asi kupia tuto motorku a na čo ju budú kupovať. Áno na robenie kravín :)

Po zatiaľ 200km môžem povedať že toto S1000R spĺňa na 100%. Po zábehu ešte vyskúšam okruh a napísem dojmy.

Duko_RR
Duko_RR napsal 20.08.16 v 00:13 10b.

Ahoj, co to je ten "Evotech vodneho a olejoveho chladica"? Kam sa to montuje. Z fotky to nie je zrejme. Dik

nikod
nikod napsal 07.03.16 v 19:31 10b.

Qbi-C
Qbi-C napsal 20.05.15 v 17:33

moooc pekna zalezitost

mas nekde fotky s temi evotech kryty chladicu?

cat-nikita
cat-nikita napsal 17.10.14 v 21:33

Vem ho příští rok taky vyvenčit na Sardinii

burak
burak napsal 09.09.14 v 14:42 10b.

Měl jsem možnost svést se a musím říct, že to je jeden z nejlepších biků na kterém jsem kdy jel. Oproti jiným 4V to má ten výkon posazený docela nízko, takže si s tím může člověk krásně hrát užívej si jí na plno a hlavně bez pádů