Maxon Matador (2014)

Vlastník Laduša91
Vloženo 29.7.2014
Aktualizováno 29.7.2014

Moje první. Jezdí, svítí, brzdí, troubí :)

Motorka koupena od Auto Kelly Opava - Nemám výhrady, chlapíci byli moc ochotní, ve FM mi dokonce nabídli, ať si skútra projedu. Objednala jsem v OP, dovezli zadarmo až k baráku a vše OK.

První dojmy - Dnes jsem se byla teda poprvé projet a super. Ani jsem nečekala, že mě to tak chytne.. Líbí se mi ty odpichy na křižovatkách :D A jelikož je to číňan, budu přidávat zkušenosti postupně. Dnes tedy prvních 20 km v mém životě :))

S tou trochou co mám najeto jsou první dojmy super. Jízda je svižná. Co mi trochu vadí, tak že zrcátka nedrží teda moc pevně ( a to mi je utahoval chlap :P ) ale za jízdy se nepohybují, tak snad ok :)

Bála jsem se výmolů na cestách, ale myslím, že taky úplně v pohodě. Kvůli velikosti kol jsem se právě rozhodovala mezi Matadorem a Ardourem, ale Matador se každopádně povedl víc, tak nebylo moc co řešit i za cenu menších kol.

Servis, jízda se spolujezdcem, poruchy - vše rozepíšu po zkušenostech :)

Stroj jsem si vybrala na dojíždění do práce. Plusem byla cena, dostupnost ND i servisů a záruka :) Mínusy budu taky rozepisovat postupně, přece jen je to číňanek a neďělám si iluze :D

Ladzi
Ladzi napsal 12.12.15 v 09:39 9b.

ronin10>je to 125ccm,taky jsem myslel 50ccm 2t

ronin10
ronin10 napsal 26.10.15 v 00:16 9b.

nebylo by od věci dopsat o kterou motorizaci se jedná tj je to 4t 125ccm,nebo 2t 50ccm ??

Laduša91
Laduša91 napsal 30.07.14 v 10:05

Díky moc, zajíždět se snažím opatrně :) A taky doufám, že sis tím pohrajeme spíše doma, než to házet do servisu :)

Ladzi
Ladzi napsal 30.07.14 v 09:56

Tak at´ slouží a jestli můžu poradit přidávej trochu oleje do benzínu i když to má automatické mazání přece je to čína, a navíc když je nový a zajíždět.Synovec má stejný přidává olej pořád má najeto už 12000 a zatím vše OK akorád mění válečky