Triumph Street Triple (2013)

Vlastník AdamK
Vloženo 11.7.2014
Aktualizováno 14.7.2014

kdo ji ma, vi... okouzlujici naked bike s vybornym motorem

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - jen ty nejlepsi. Doporucuju!

Triumph Daytona 675: tentokrat jsem chtel trochu chuliganskou motorku ;-)
Triumph Thruxton 900: krasnej, ale asi jsem knemu jeste \"nedozral\"

První dojmy - vedel jsem do ceho jdu, takze jsem byl jen spokojeny. jak se pise ve vsech testech - lehka ovladatelna motorka se skvelym motorem. Tyhle * min. 3 řádky prikazy jsou fakt nesmysl!!!

Motorku bych doporučil pro - doporucovat Streeta? je to skvela motorka, ale asi jsou limitujici hlavne vzhled a fakt,ze jde o nahace.

Doplňky na motorce - stitek and pristroji, padaky, kryt sedla, novy drzak spz, blinkry, nova "stara" Triumph zrctka, koncovka vyfuku, zadni blatnicek, a - stupacky pro spolujezdce .. snad jsem nic nezapomnel

a safra, ted je to dokonce * min. 5 řádku ...Triumph jsem jiz mel, znacku si oblibil a nastesti maji super prodejce, takze jsem vybiral jen mezi Triupmhy. Se Streetem jsem spokojeny, protoze je to vsestranna motorka se smrncem a srdcem rebela. Vlastne nemam nic co bych ji vytkl, krome seriovych zrcatek. Zbytek je jiz jen otazka vkusu.

context
context napsal 21.11.14 v 20:05 10b.

krásný triumph , přeji hodně krátkou zimu a hodně najetých km bez nehod v nové sezoně, ať ti dlouho slouží

oscarxll
oscarxll napsal 14.10.14 v 07:14

Zdravim, tiez idem kupit noveho streeta a zaujima ma co to je za vyfuk co na nej mas? Vyzera to na Scorpion ale nie som si isty. Dakujem za odpoved

Bauiii
Bauiii napsal 12.07.14 v 21:54