ČZ 125/453 (1966)

Vlastník pansaloun
Vloženo 27.4.2014
Aktualizováno 28.4.2014

Dne 19. dubna 2014 tato motorka vzbudila mou pozornost v garáži. Když jsem zjistil, že to je 125, okamžitě jsme ji začal dávat do kupy..

První dojmy - Motorka je ve stavu nepojízdném, motor je zruinovaný a bude těžké ho dát do kupy.. Co se týče stavu motorky, je úchvatně zachovalá až na to, že mi chybí 2 plechy.. Ale to se někde sežene..

Bohužel, zatím nemám pro tuto motorku papíry, takže je budu muset někde koupit.. Když byste někdo věděl o někom, kdo by je byl schopen prodat, kontaktujte mě. Nejlépe zprávou na motorkářích. 16 let jsem si této motorky nevšímal. procházel jsem okolo ní pokaždé, když jsem šel do dílny. Nevím, jak dlouho tam stála. JEdiné co vím, tak to je to, že z ní kdysi děda vymontoval motor a dal ho kamarádovi za flašku čehosi... Takže nemám funkční motor,.. Na druhou stranu, našel jsem téměř funkční motor, akorát má zarezlý píst ve válci a nemůžu se dostat dovnitř motoru, protože nejde rozpůlit a to z toho důvodu, že mi nejde sundat rotor... Prostě nejde.. A používat hrubou sílu taky nechci, mohl bych si poškodit hřídel, ojnici a kupu dalších citlivých věcí uvnitř motoru... Až jednou bude motorka jezdit, budu nadmíru spokojený. Líbí se mi víc než kejvačka. Především tím tachometrem a čelem. Prostě úchvatná motorka. :)

šťaromír
šťaromír napsal 11.02.16 v 21:59 10b.

pěkně zachovalá

Dolin
Dolin napsal 08.09.14 v 15:04 10b.

To je krásný stav!

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 04.05.14 v 11:37 10b.

Moc hezká DeLuxka! Držím palce s kompletací a repasí stroje. Má poměrně zachovalý lak.

Souhlasím s tím, že panelová řídítka a tachometr jsou na tomto stroji úžasný a tento typ stroje ze Strakonic patří ke spolehlivým strojům. Na své jsem jel s kolegy čezeťáky přímo do Strakonic cca 350 km a zase zpět bez jediné poruchy.

Vycho
Vycho napsal 01.05.14 v 10:08

Ať se ti jí podaří zkompletovat.držím palce

Milan1963
Milan1963 napsal 28.04.14 v 17:19 10b.

Zachovalá motorka. Motor i zbývající určitě seženeš, tyto díly se dosud na venkově nacházejí. Přeju úspěšné ježdění.