Ducati Multistrada 1200S (2010)

Vlastník sovik
Vloženo 16.4.2014
Aktualizováno 16.4.2014

Je to ducati
divoký kohout s ostrým zobákem
ale i umírněné hravé kuřátko
bomba !!!

První dojmy - Ovladatelnost: Naprosto úžasná, pocit lehkosti je ohromující, Podvozek: přejezd výmolů, výtluků, kolejí a jiných lahůdek brnkačka (i v tvrdém režimu sport) prostě neskutečná žehlička. Motor: explosivn í!! Akcelerace je mazec, rve motorku zpod prdélky opravdu nekompromisně zvedá předek i při ostrém řazení pětky kdo nezatahal nezná

v roce 2010 jsem ji viděl prvně na vystavě v Praze
Prostě už se mi líbila od pohledu.. Přítelkyni zas Diavel.
Letos na jaře se mi podařilo obě koupit v zahraničí za krapet přijatelnější peníz ale i tak dost nesmysl
Multošku jezdím a budu snad dlouho jezdit..
Univerzálnost skvělá sic jsem spíš střelec a rád svižně
podvozek je TOP a prostě co to dokáže vyžehlit je až neskutečné.
s motorem se už musí opravdu s rozumem sic tak krásně ho rád ztrácím
Pohodlí neskutečné sedlo pohodlné posed uvolněný prostě děs na pohodu.
Ještě jsem tedy nejel 1000 km za den ale prý to letos dáme do Rumunska tak uvidíme...
Brzdy super a zkoušel jsem i extremně s ABS dokáže z 250 km/h na 50 km/h v obci do 200 m sic s poskakováním po předním ale je to jedovaté krásně a dávkovat se to dá až k zásahu elektroniky ( i to jde nastavit!!) ale zatím jsem nezasahoval

jízdní režimy mi dali krapet cviku abych uměl i za jízdy rychle přepínat ale jde to rychle zvládnout..
Zapnutí DTS a nastavení už je složitější ale stojí za to si pohrát pak je přesně dle libosti

Castvaj
Castvaj napsal 22.07.14 v 07:05 10b.

Pan je investor, koukam :) ale musite byt husta dvojka, kdyz v tehle sestave vyrazite s pritulkou na silnici

seikos
seikos napsal 17.04.14 v 08:34 10b.

Máš doma krásnej páreček. A MS pěkně vymazlenou