Hyosung GT 125 Comet (2006)

Vlastník houmy9715
Vloženo 4.4.2014
Aktualizováno 1.8.2015

Moje první moto. Je to dvou válcová dváca s úžasným výkonem. Překrásný vzhled dospělé motorky.

Yamaha YZF-R125: Na začátek je moc drahá a já jsem neměl tolik financí.

První dojmy - Moto jsem kupoval na jaře roku 2013. Před prázdninami jsem dokončil autoškolu a mohlo se jezdit. Chvilku mi trvalo zvyknout si na váhu stroje, ale pak to bylo supr, protože sedí lépe v zatáčkách než jiná dváca s úzkými koly. Mam najeto necelých 5000 km a jsem velice spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro začátečníka, kterému se líbí supersport.

Doplňky na motorce - Nově měněné svíčky (staré byly spáleny na uhel, dány nové NGK), měněn palivový filtr. V předním světle je xenon na denní svícení. Pravý přední blinkry jsou měněný z důvodu spadnutí motorky. Na podzim roku 2014 při 32 000km měněn olej a komplet udělané brzdy.

Silný a plynulý motor, který táhne od spodku je podobný motoru jaký má honda varadero. Motorka pěkně vypadá a má vzhled dospělého supersportu, ale taky něco váží což je problém ze začátku při manipulaci... při jízdě suprově sedí jak přilepená.
Má 17 litrovou nádrž a spotřebu okolo 3.5 až 5 litrů/100km. Prúměrná max. rychlost je něco okolo 127km/h (moje top je 141 z mírného kopce). Krásný zvuk (předchozí majitel poupravil lauf Po nějaké době začala zlobit (škubala) a musel se vyměnit palivový filtr a svíčky, nyní jezdí zase v pohodě.

14.10. 2014 - Moto v servise na údržbu (olej, brzdy, filtry atd.). Zatim naprostá spokojenost a žádné problémy. Snad ještě nějakou sezónu bude sloužit na 100%

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.10.14 v 19:13

Suprovej Korejec gratulejšn

houmy9715
houmy9715 napsal 14.10.14 v 16:54

Ja ji sehnal uplne nahodou. Proste jsem projizdel inzeraty na 125ccm a narazil jsem na tuto

Asklik
Asklik napsal 27.07.14 v 11:47 10b.

Krásna motorka :) asi do ni pujdu taky ale je težká s sehnání... odkud ji máš ty? :) jinak za 10 B!

kastanbabeťťák
kastanbabeťťák napsal 13.04.14 v 13:06

Krásná, ať ti slouží Houmi!!

houmy9715
houmy9715 napsal 12.04.14 v 21:23

Později přidám další foto, zážitky a zkušenosti. Zatím jich moc nemam