Hyosung GT 125 Comet (2003)

Vlastník Goopedy
Vloženo 4.8.2010
Aktualizováno 20.5.2011

R.I.P - Díky debilnímu skútristovi z Kladna - Peugeot 125 JetForce Stříbrná barva
To je tak když někdo nečumí... ZM*D

Alfons - Můj mazlík. Dvouvál o výkonu 11kW. Původem z Německa. Majitelem ze Šťáhlav dovezeno. A pak odkoupeno mnou.

Motor a převodovka:
Můj první 4takt, takže nemůžu s ničím porovnávat. Zvuk krásnej, na 125, všude kde zastavím tak říkají co je to za 6-ti kilo. :o)

Rozdíl s jedním nebo s dvouma jezdcema:

V jednom to tedy táhne líp táhne to do těch 7.tisíc pak takový jemný a pak od těch 9.ti zase brutálně do 11.tisíc.

Ve dvouch to lépe sedí v zatáčkách, nevím čím to, ale ve dvouch se mi jezdí lépe. :o)

Motor dá v pohodě 125km/h po rovince s dvouma, byl to jen test rychlosti, jinak Alfonse beru spíš jako cesťáčka.:o)
Převodovka se mi zdá ok, ze začátku špatně vystavovala spojka takže šel obtížně neutrál, ale když sme s kamarádem trošku poštelovali spojku hned to bylo v normálu.
Podvozek:

Tlumiče perfektní. Nevim co víc napsat.:o)

Brzdy:
Obě kotoučový - Skvělej brzdnej účinek. Jen by potřebovali asi odvzdušnit.
Rám:
Moc hezky udělaný. Motor hezky zasazenej do rámu. Rám je na jedný straně rozebratelnej, kvůli vyndání motoru. Pevnost asi dobrá, žádná kolize zatím.

Vybavení

Goopedy napsal 04.10.13 v 16:51

Už u toho byl;)

x__x
x__x napsal 31.07.13 v 18:30

Kámo.. potřeboval bych nosič na kurf :/ :)) kde jsi ho sehnal ? :)

Geogino
Geogino napsal 28.06.12 v 22:21

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na značku Hyosung

Linhart89
Linhart89 napsal 03.05.11 v 16:55