Hyosung GT 125 Comet (2007)

Vlastník Lajin
Vloženo 14.3.2014
Aktualizováno 14.3.2014

Motorka byla koupena především jako jen takový výletní motorka s co nejmenší potřebou- což splňuje :)

Honda CBR 125R: Především z důvodu vzhledu, Hyosung vypadá \"dospěleji\"

První dojmy - V porovnání s mojí předchozí motorkou - Aprilie AF1 Futura je to opravdu lenoch ale zase spotřeba je kolem 2 litrů což je nádherný :)

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil všem začátečníků a také lidem který chtějí motorku jen na povožení a né na závody :)

Doplňky na motorce - Jediný doplněk je neonové podsvícení od předchozího majitele :)

Protože ročně najezdím autem něco přes 30 000km a stále mě to táhne k motorkám,tak jsem hledal motorku s co nejnižší spotřebou a zárověň i nejnižšími náklady na pojištění a údržbu a protože jsem měl 3 roky 2 takt, vím co je to nákladná utržba a provoz :D, takže jsem si řekl že půjdu do 4 taktu ( i když jsem to vždy odsuzoval že to nejede) Sice můj sen byla R6 ale po sečtení nákladů bych na tom byl huře jak s autem a protože zatím pořád studuju a na benzín a opravy si vydělávám pouze brigádama, tato možnost taky odpadla. Řekl jsem si že tedy půjdu do 125 jednak to bylo kvůli pojištění protože toho zas tolik za rok nenajezdím takže platit 3000 za motorku co mi bude stát v garáži je nesmysl:) Takže jsem hledal a hledal a porovnával a porovnával, samozřejmě když se řekne 4t 125ccm vetšinu lidí napadne CBRko a mě také ale CBR jsem po pá týdnech hledání vyšrkt , za prvé se mi zda že cena je furt nadsazená a za druhé se mi moc nelíbí její vzhled a vzhledem myslím to že je velice úzká a z Aprílie jsme byl zvyklí na vzhled silnější motorky, takže sem hledál dál a našel jsem motorku jménem Hyosung, tato značna mi moc neříkala, ale stašně se mi motorká libila takže jsem hledal co nejvíce inzerátů a našel jsem pouze dva jeden za 24 tisíc a druhů za 44 tisíc a protože si od té motorky nic extra kvalitu neslibuju a hodně věcí si doma opravím,tak jsem se rozhodl pro tu levnejší ( Do dnes nechápu proč byla levnejší protože má i méně najeto a padané byli obě dvě) takže jsme pro ní vyrazili, motorku jsem si prohlédl,sice bylo hned jasné že spadla ale s tím jsem tam jel a protože se mi podařilo cenu snížit na 19tis + nová baterka hned jsem jí vzal :) A nelituju toho:) Do těch 115-120 se dá jet skoro furt i ve dvou a to mi na to výletění stačí :) Sice to tak nejede ale když vemu že Aprílie mi žrala klidně i 12 litrů a po 20tis se dělala GO za 23 tisíc,takže tu rychlost obětuji a na motorce přeci nejde o rychlost ale o to poježdění v létě :):) Zátím naježdeno asi 5 tisíc a zatím bez problému, startuje krásně i po zimě a do zátáček jde taky velice pěkně:)

vasington
vasington napsal 18.03.14 v 14:51

KALUP jsi spadl z višně ne? uvědom si, že to bylo několik let zpátky a navíc byl bez bonusu...těžko by platil 900...a že 4takt nejede pozná asi každej, kdo to mohl vyzkoušet...ano, jede to třeba 120, ale je to trápení, kdežto otevřenej 2T ti jede 160 a ani nemrkneš...to v tom nepoznáš rozdíl???...Spotřeba 12 litrů je reálná...zkus si jet svižnou jízdu s touhle motorkou a pod 10 se nedostaneš ;)...myslím, že uplně mimo seš ty, a to ale opravdu dost mimo :)

Lajin
Lajin napsal 18.03.14 v 14:26

Na platbu jsem přišel tak že jsem se byl ptát v několika pojišťovnách nejlevnější byl Triglav za 2700 když jsem chtěl R6 A to že 4T nejede sem myslel 4T 125ccm v porovnání s 2T 125ccc Samozřejmě že ve vyšších kubatůrách už to tolik platit nebude - ale to sem myslel že všichni pochopí :)A tu spotřebu jsem napsal "i 12 litrů" to znamená že žrala i miň:) Průměr tak 7,5-8 :) Chápeš?:)

KALUP
KALUP napsal 16.03.14 v 21:25

nevím jak jsi přišel na platbu 3000 ? Já platím 900kč/rok Honda nc700x Kooperativa. Co to píšeš že 4takt nejede ? A další je Aprilie spotřeba 12litrů! Myslím že jseš uplně mimo.

ProstěMoris
ProstěMoris napsal 15.03.14 v 15:32 10b.