renocar_unor

Hyosung GT 125 Comet (2004)

Vlastník Lolmeded
Vloženo 10.2.2016
Aktualizováno 12.11.2017

Tato motorka dle mého názoru působí na 125tku opravdu mohutně . Výkonu má také dost a jezdí se na ní opravdu pohodlně .

Cagiva Raptor 125: Byla velice nízká a měl zvuk jak sekačka.
Honda XL 125V Varadero: Dizajn,zvuk
Aprilia RS 125: Starší model (1999) plastová nádrž, zvuk, nízká a až přehnaně lehká (výhoda hodíte na ní popruh a odnesete si ji na zádech xD)

První dojmy - První jízdu jsem s ní prožil na podzim a tak nemůžu motorce nic vytýkat . Řekl bych že jízda v chladném počasí a v mokru není zrovna moc dobrý první dojem , ale i přes to jsem s motorkou spokojen .

Motorku bych doporučil pro - začátečníkům .

Doplňky na motorce - U mého hyosungu jsem předělal řídítka na Clip ons . A ano změna je znát pro člověka mojí výšky je to rozhodně pohodlnější . předělal jsem airbox na přímé sání přes filtry. Ovlivnilo to zvuk teď opravdu duní :)

Původně jsem chtěl jinou motorku : cagivu 125 raptor ale můj taťka mě přesvědšil že je lepší mít motorku co má dva válce , pro začínající motorkáře je to tak bezpečnější a to kvůli rizika zadření . Dále my pak tato motorka něčím připomíná Ducati 750 M nejspíše sedlem , a Dukny mám obecně moc rád .

Na motorce mám najeto asi okolo 500 km a prozatím vše šlape jak má ( alspoň doufám :) ) motorku jsem zkoušel na silnici ale také už jsem projel pár neudržovaných polních silnic , a ty motorce zrovna moc nesedí x) . Ovšem na silnici jede super ( jede jako splašený kůň co má v zadku hořčici jak by řekl : Jeremy Clarkson .)

Motorku bych osobně nepoužíval na dlouhé cestování ale myslím že i to by šlo .
Nejdelší cesta byla dlouhá asi 250 Km a zvládli jsme to kupodivu v pořádku jen mě trochu bolelo za krkem.

Na motorce už mám najeto něco okolo 5000 Km a jsem max spokojen, už jsem na ní spadal ( bacha na stěrk :D ). Chvíli jsem jel po silnici a motorka naštěstí po mojí noze a skoro nic se jí nestalo jen jsem si zničil spojkovou páčku naštěstí jsem našel nějakou stánku kde jsou levné díly a tak bylo vše v pohodě. Prozatím je motorka bez poruch.

Psisko
Psisko napsal 15.07.16 v 15:07 9b.

At jezdí

Remind
Remind napsal 12.02.16 v 20:19 10b.

Pěkně napsáno ... a evidentně bezvadný stroj pro pohodovou jízdu :)
Přeju vždy bezpečný dojezd :)

Halkojid
Halkojid napsal 12.02.16 v 12:05 10b.

Moc pěkná