Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2010)

Vlastník naky
Vloženo 25.1.2014
Aktualizováno 27.11.2015

Yamaha XVS MidnightStar 1300 A - pohodový a spolehlivý cruiser

První dojmy - Líbivý vzhled s prvky z poctivých materiálů. Parádní zátah a svoboda, zkrátka splněný sen...

Motorku bych doporučil pro - lidi hledající relax a pohodovou svobodnou jízdu..

Doplňky na motorce - přidal jsem si kožené brašny na cestování, držáky brašen, padací rám, rolku na přední vidlici, interphone drzák na iPhone (tam mám navigaci) a 5V USB zásuvky na mobil + dobíjení inercomu.

Pohodlné svezení po městě i na delší cesty do zahraničí. Velice příjemné reakce při řízení, nízké těžiště a radost z jízdy. Na moto se mohu vždy spolehnout.

Pro 300kg parník, který si razí svoji cestu jsou zdvojené přední kotouče naprostou nutností, i když je má, tak už jsem párkrát zažil, jak je ale težké tenhle parník krizově ubrzdit.. chce to grif na přední a zadní brzdu. To je asi jediná slabina co jsem zatím našel. Naučit se to dá ale rychle. Jinak je řízení radost a kochám se každou jízdou, ať jedu do přírody, do města, nebo do práce.

Nádrž má 19 litrů, palivo Natural 95.
Spotřeba je se spolujezdcem (manželkou) 4,5 l / 100 km
když jedu sám tak krásných 5 l / 100 km a když se chce, tak to umí samozřejmě i za míň
Motor krásně táhne a podporuje tím řiďičovi hormony štěstí a radosti - jo tohle Midnight prostě umí.

Pneu jsem měnil po 15.000km, možná by vydržela i dýl, ale jistota je jistota.

Moje maximálka je 190km/h, ale o rychlé jízdě tahle motorka vůbec není, je to totiž o úplně jiné dimenzi... Pohoda, klídek a svoboda.. Když s MidnightStarem projíždím krajinou, tak si človek připadá jak v pohádce, vše je takové plynulé, uhlazené.. kdo zažil pochopí

Moto je teď zazimovaná a čeká na jaro, stejně jako já...

Lenfi
Lenfi napsal 27.02.17 v 16:19 10b.

Moc hezká

babula
babula napsal 05.03.15 v 10:51 10b.

Krásnej parník . 10b

Krupka1
Krupka1 napsal 04.02.15 v 18:25

Jo jo. Hvězdička je zlatíčko. Uživej ji ve zdraví. A cestu? Tu ti přeji. 14 dni v sedle super. My jezdíme 6ti denní a dáváme kolem 3tis. Celkem závidím 14 dni. Určíte to jednou taky protáhnete. Zatím se musím spokojit s kratší verzi. Každopádně motka za

rohas
rohas napsal 03.02.14 v 19:27 10b.

Krásná motorka Ať Ti dělá radost! Za mě 10b.

jikov
jikov napsal 03.02.14 v 10:06 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.