Honda CBR 125R (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 26.07.15 v 00:09

Ahoj,moc mě rozesmál tvůj komentář ...Motorka je krásná a Honda je hodná . Já ti moc přeji ať s ní zažiješ spoustu zábavy a najezdíš hodně km .Joo..,a vždy nejen přední kolo dolů ale i to zadní .

context
context napsal 06.09.14 v 21:38 10b.

pěkný stroj, přeji ti dlouhou sezonu a hodně najetých km bez nehod

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 30.05.14 v 20:07

Děkuji moc! Tak snažím se to trošku naklopit.. Tobě hlavně úspěšnou sezónu, spoustu zábavy.. a jak píše Markétka: na první lásku se opravdu nezapomíná.. Takže si ji hezky hýčkej, ať toho spolu co nejvíc nalítáte..

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 19.05.14 v 08:02 10b.

Jen se o ni pěkně starej, na první lásky se nezapomíná
A hlavně bez nehod!

Curly
Curly napsal 21.01.14 v 20:53

justyn - Díky, díky! :)

Vesi8 - Kdybych měl došetřovat na YZFero, tak si zajezdim až někdy v polovině téhle sezóny a to ještě jestli. :( Každopádně bych na jaře měl mít možnost si na YZFeru zajezdit, protože známý dělá u Yamahy a měl by mi dokázat zajistit projížďku, takže se těším jako králík na mrkev. :D ... A díky díky, tobě taky! :) Ať to lítá! :)

justyn
justyn napsal 19.01.14 v 03:51 10b.

Do začátku super At se daří a posílám 10b

Vesi8
Vesi8 napsal 19.01.14 v 01:42

Cbr je super dváca, kterou ti můžu jedině pochválit, ale když se nad tím tak zpětbě zamyslím, je lepší si připlatit za yzf, ta motorka ti přinesa do budoucího života motorkéře víc zkušeností a jezdeckých zážitků... měl jsem Cbr nemůžu proti ní říct křivé slovo, super spotřeba, super zážitky, ale yzf je přece jen lepší... ale jako levnější alternativu sis nemohl vybrat lépe... hodně šťastných km. a hlavně bez nehod