Yamaha YBR 125 (2006)

Vlastník lukados
Vloženo 5.1.2014
Aktualizováno 11.1.2014

Je to neuveritelna motorka :) jsem s ni neuveritelne moc spokojenej :)

První dojmy - Na prvni projizdce jsem mel dojel ze je to trhac asfaltu :D (zacinal jsem na fichtlovi) :D ale je to krotka motorka a rada prekvapuje :) je to moje prvni motorka takze jsem si prisel uz jako poradnej motorkar (dokud jsem se nepostavil vedle nejaky 6-tky :D nebyl jsem vedle nich ani slyset a mozna ani videt :D a ani na ten rozjezd jsem je nedal :D ale oni ani nezavodili narozdil odeme :D nj oni na jednicku 110 a ja na jednicku asi 20:D

Motorku bych doporučil pro - pro ty co chtej uspornou,spolehlivou motorku ktera nevyzaduje skoro zadnou udrzbu (krom mazani retezu) a nehledaji sportovni (rychla jizda) vyziti :)

Doplňky na motorce - kurf,chromovi padaci ram,cervena zavazicka riditek,cervene cepicky ventilku,cervene prozky na kola,bocni stojan

Vybral jsem si tuhle mootrku protoze jsem chtel nejakou levnou,hezkou a uspornou motorku na jezdeni do skoly.Nejdriv jsem se rozhodoval jestli bych si nemel spis koupit varadero 125 sice je to perfektni drzak a dvouvalcovej motor budi dojel vetsiho objemu ale v dobe koupe jsem nemel tolik na rozhazovani a nejaky slusny a nenalitany varadero nebylo k sehnani.Nakonec se objevila tahle kozcka a rozumnou cenu :) tak jsem si o ni precet nejake recenze a docela ji chvalili co se motoru a spolehlivosti tyce ;) tak jsem rek ze me to bohate staci hlavne ze to neni nejaka Čína.Mam ji ted uz 2 roky a mam na ni najeto 31tis km :) (tachometr ma 36tis - kazdou sezonu dam minimalne 12tis km) nemel jsme s ni sebemenci problemy! opravdu! :) nikde me nikdy nenechala a to jsem jen dolejval benzin a menil olej behem sezony :) po sezone dostala pokazdy servis :) ale jen spotrebni veci jako svicka,pneu,brzdy,brzdova kapalina,serizeni ventilu (po 14tis km nebyli vubec rozstelovany),retezovka,olej ve vidlicich. Nikdy mi neprasklo ani lanko a zatim jsem nesahnul ani na tesneni u tlumicu,nikde nic netece ani motor nezere olej vubec nic :) olej menim p 5 tis km a pokazdy se mi vsechen olej co jsem do nej nalil tak zas vypustim :) brzdy jsou perfektni i kdyz je zadni bubnovka tak to vubec neni znat (jen kdyz nepiska kdyz je v ni prach) da se skvele davkovat a predni brzda je taky dobra davkovatelna a pomerne ostra :) ale ja skoro brzdy nepouzivam :) jelikoz motor u YBR ma NEUVERITELNOU schopnost brzdit motorem ze brzdy pri vjizdeni do vesnice nepotrebuju jen pustim plyn a z 80km/h mam + - na 100m 50km/h :) to hrozne rad uvitam jelikoz setrim palivo i brzdy :) da se s ni i perfekte cestovat nejdal jsem s ni byl 260km za den a sice po 100km to chce dat prestavku jelikoz uz boli zadek (i kdyz je sedlo paradne mekoucky).Jezdim hodne ve dvou takze tam ten vykon celkem chybi ale nejsme brzdou provozu :) na rozjezdy davame skoro kazdyho ale jakmile uz nekde jede 70km/h tak uz si na nej netroufam.ale konfort ve dvou je peradni :) jezdim s ni 80km/h a toci presne 7tis.ot. tam se citi nejlepe nejlip tahne od 5 500 ot. az po 7 500ot. pak uz jen rve a spis se jen trapi.Nejvyzsi rychlost je 115km/h z kopce ve dvou na dalnici :D jednou v zivote jsem ji takhle bral jinak ji setrim :) kdyby mela 6 prevodov.stupen tak by jela jeste vic ale neni to zadnej zavodak ale spis spolehlivej pracant :) nejvic se hodi na silnice,zkousel jsme polacky a zvlada to ale kdyz si lizne mokryho bahna tak je konec (nema na to pneu)

9ladyk9
9ladyk9 napsal 10.01.14 v 16:54

jezdím solo,převážně do práce,i dále-140km,mohu doporučit,zbytečně se v ní nehrabati,nedělá to dobře.

Miliny
Miliny napsal 09.01.14 v 12:40

Dobrý výběr, taky jsem na ní začínal. Nebála se ani dálnice a ani velkého nákladu. Myslím, že se na ní hodně naučíš.

cendabara
cendabara napsal 08.01.14 v 17:12

No motorku máš pěknou, ale za to jak píšeš by ti měli vrátit školné ... že má čeština háčky a čárky jsi slyšel ?

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 08.01.14 v 09:41 10b.

Buď zdráv,
ať Ti složí a vždy doveze po dvou zpět domů

jackm
jackm napsal 07.01.14 v 21:35