Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2001)

Vlastník shumi-p
Vloženo 28.11.2013
Aktualizováno 28.11.2013

Byl to můj vysněnej sen vlastnit tento tryskáč

Motorka koupena od rebel-vagabond - Dobré, nikde nebil problém ani při požadavku sundání kapotáže,většina lidí by se asi zasekla,a dokonce mi daroval i Karbonovou přilbu a plocháče na snížení motorky.

První dojmy - Úžasné,byl jsem zní Paf,hned jsem se do ní zamiloval,sice ta váha mi dala zabrat,než mi majitel poradil jak nato,a jak jsem se sní projel a mrknul se pod kapotáž zda neteče žádná kapalina,vše bylo OK, tak už nebilo co řešit ,a Busa odjížděla semnou domů.

Motorku bych doporučil pro - motorku bych doporučil každému kdo už na nějaké motorce jezdil

Doplňky na motorce - panceřové hadičky,brzdové třmeny Tokico,páčky Tytax,sportovní laděné laufy Creptus

Tenhle tryskáč Suzuki GSX 1300R -Hayabusa ,který není třeba moc představovat,je to motorka o které jsem snil,a povedlo se,už ji mám doma.Je opravdu dost těžká cca 250kg,ale jak se rozjede tak to není vůbec poznat,okamžitá reakce na plyn,nejbrutalnější je 1 a 2 stupeň,ale táhne jak Ďábel i na 6ku v kopci.Prozatím bych jen vytknul to že ten boční stojan je přiliž krátkej.Mám sní najeto cca 50km,jelikož začala bejt venku zima a hlavně mokro, takže ji nemohu nějak víc ohodnotit.

Ales600
Ales600 napsal 24.11.18 v 18:19 10b.

Pěkná Busa

meda80
meda80 napsal 14.06.18 v 22:12 10b.

Ahoj máš moooc krásnou motorku, mám rád individuální tvorbu a tvoje Haya, je prostě úžasná. Prostě kousek, který nikde nepotkáš a to je super. Minulý rok jsem se stal taky hrdým vlastníkem Haye, tak to trochu víc prožívám. Jelikož jsme skoro sousedi, já jsem z Mošnova, chtěl jsem se zeptat, jak si spokojený s těmi Creptusy a hlavně jestli páni na STK ti nedělali problémy.? Já mám zatím origo výfuky
a pokukuji po něčem hlasitějším. Díky za info a přeji spoustu krásných kilometrů v sezoně 2018.

shumi-p
shumi-p napsal 06.04.18 v 12:07

jj to je

libac22
libac22 napsal 05.04.18 v 10:15 10b.

Solidní raketa , užívej

SFFS81
SFFS81 napsal 09.03.17 v 09:19 10b.