Harley Davidson XL 883N Iron (2013)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 7.10.2013
Aktualizováno 5.7.2018

Vybrala si jí moje ženuška,ještě jsme pokukovali po Guzzině Nevada ale když uviděla tohohle Irona v matu bylo vymalováno :)

Motorka koupena od Harley-1. (Praha 2-Vinohrady)

Moto Guzzi Nevada 750 Anniversario: důvod neuveden

První dojmy - Moje první dojmy z jízdy ,no nevím jak to popsat,pocity jsou spíše smíšené ,vcelku ale je to hodná ,poslušná ,drrrkotavá mašina do města a možná i trochu dál,ideální na popojíždění mezi hospodama, na kochání mezi vesničkama a machrování na náměstí v cukrárně :) ,protože je to opravdu šperk. Budu se snažit ,aby hlavně padla do ruky i ženušce.

Doplňky na motorce - Snížil jsem ho pomocí speciálních nástavců na zadní tlumiče,má to dokonce tři polohy a je to oproti koupi kratších tlumičů nepatrná investice (asi 2.000,-),potom jsem ještě pořídil originální snížené sedlo a byla to paráda,podařilo se mi ho tímto snížit až tak že jestliže předtím došáhla jen špičkami nyní již má celé chodidlo pěkně na zemi.

Chtěl jsem samozřejmě nasměrovat ženu na Triumpha,ale bohužel výškově a zkušenostmi to bohužel nevyšlo,snad někdy později (a možná taky ne) třeba přesedne na Bonnevilka.Každopádně Nevada od Guzzi se jí líbila do té chvilky (byla příjemně nizoučká) než uviděla tohohle Legendu Irona,trochu jsem skřípal zubama :) ale musím uznat ,že je to opravdu krasavec a navíc ještě ta legenda,skoro jako Triumph.
Ironek zvítězil i přesto ,že nebyl ve verzi LOW (tedy snížené) s tím,že se s tím opravdu dají dělat psí kusy a dá se ta motorka upravit k obrazu svému.

Apollo69
Apollo69 napsal 28.12.13 v 19:10 10b.

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 27.11.13 v 13:31 10b.

Krásnej kousek Jirko! Triumph je Triumph, o tom žádná. Třeba Speedmaster Ale tohle je taky pěkný! ode mě 10 bodíků.

krtis
krtis napsal 11.11.13 v 19:54

Ta barva je super...

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 11.10.13 v 12:43 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 09.10.13 v 10:54 10b.

Guzzina je pěkná, ale tohle je asi ještě hezčí. Možná i trochu jiná kategorie...10 bodů.