Honda NSR 125R (2000)

Vlastník Cyberguner
Vloženo 17.9.2013
Aktualizováno 17.9.2013

I na malé motorce jde zažít velké věci

První dojmy - Parádní akcelerace až v 7tis. otáčkách, při otevření přívěry ,,masakr". První projížďka byla ke konci Března letošního roku ještě v určitých místech sníh a já mrznul, ale ten parádní hřejivý pocit u srdíčka, že je to vlastně moje první motorka mně hřeje do teď.

Motorku bych doporučil pro - Pro puberťáky na naučení je to hrozně fajn motorka. Sem tam nějaký roblémek ale od toho to je, aby se začínající biker na tom naučil co a jak kde chodí a běží. :-)

Doplňky na motorce - Výfuk je tam laděný, ale od koho to netuším na zvuku to jde znát poměrně dost.

Projíždím mootcyklové bazary a jdu rovnou po kousku, který opravdu chci. Honda NSR 125R. Moc daleko, moc najeto, je to stříklí bude padená, výfuk jak trubka uřezaná někde hen u zastávky, má moc najeto stříklá je taky a ke všemu za ní chce takový hříšný peníz. Takhle vyznívaly moje první věty když jsem hledal tu pro mně TOP. Klikám na další stránku s číslem 4 a hleď první motorka která je za rozumný peníz a mám to blízko na dovoz. Rosklikávám a vidím řetězovka v tahu, padená, zadřená no prostě konec. Zklamání v očích bylo znát, ale nestrácel jsem čas jel jsem dál.Ztrávil jsem na hledáčku motocyklů asi hodinu a nenašel jsem vůbec nic. Začal jsem to vzdávat a chtěl se jít mrknout na další stránku. Než jsem opustil motoinzerce ještě před tím jsem se chtěl podívat ena tak na dnes přidané motocykly. 2 stránka Honda NSR 125R najeto 30.000 v blízkém okolí a za dobrou cenu. Dívám se a zjišťuju že je skutečně v dobrém stavu. Neváhám ani vteřinu volám prodejci. Kochačka byla domluvená hned na druhý den. Netrpělivě vyhlížím kdo vyjde z domu a ukáže mi bika . Jdeme chodbou směrem do garáže. Stála tam zakrytá sundával z ní plachtu a vidím tu krásu která mi bije do očí. Ta nádherně černo červená. Neskutečný pocit.
Projížďka parádní sice bez papírů bez ničeho, ale chtěl jsem jí hned proletět. Ptal se jaký dojmy říkám mu parádní jen se seká plyn já vím to je otázka 5 minut na to se hned mrknu. Dobře. Chvilinku váhám ale nakonec mu říkám že jí beru. Domlouváme se na další termín návštěvy.
Motorka je už doma a já se chodím za ní dívat každých 10 minut sedám si na ní táhám na sucho za plyn to čím klíčem rožínám světla zkouším blinkry neskutečnost. Totální radost z toho jak to funguje.
Vyrážím na svou první projížďku zkouším co to umí jak funguje plyn a jak reaguje motorka na moje povely. Nadšenost jak má být. Chlubit se každému jaký mám eNeSeRo a podobně to musí znát snad každej biker bez rozdílu jakou tu motorku má.
Mám už najeto přes 1800 km. za nejakých 5 měsíců a už jsem se setkal i s problémy které na motorce byly jak se říká zamaskované. To se týče řetězovky vůle na zadní rozetě, ten sekající plyn neopravil a naprosto hrůzo strašně udělaná elektrika pad nádrží a sedlem..
První položení mně už taky potkalo a jsem za to hodně rád že vím kde má ta motorka hranici a co si s ní můžu dovolit. Naštěstí žádná velká katasrofa odřené plasty zrcátko K.O. výfuk odřenej a takové další blbůstky. Všechno se zvládlo opravit.
Ale co opravdu musím říct je fakt že je to jenom motorka která dokáže uspokojit na tolik že se potom usmýváte celý den jak ocas, když se vám s ní jelo tak pěkně .
Klady=vzhled, rychlost, brzdy
Zápory=spotřeba, spojka, řetězovka

Cyberguner
Cyberguner napsal 20.09.13 v 17:26

Díky moc

Pynky
Pynky napsal 19.09.13 v 22:34 9b.

Taky mám NSRko a taky max spokojenost teda až na to spojku to máš pravdu, že tá stojí za dvě věci :D U mě máš za 10b, ale hlavně jezdi a full gas bez pádu :)