Jawa 350/640 (1994)

Vlastník Ceres
Vloženo 3.9.2013
Aktualizováno 6.1.2015

Moje první motorka na zaučení. Myslím že doma zůstane, ale časem přestoupím na něco silnějšího.

MZ ETZ 251: Jsem patriot. I když 5. kvalt byl lákavej

První dojmy - mám k ní velký citový vztah. Ještě aby ne je to moje první holka :) Nejsem fanda retro stylu, ale chtěl jsem jawku takže 640 jasná volba. Výkon je dostačující jenom je potřeba ji točit.

Jawku jsem pořídil z vlastní lenosti. Sám na samotě a na kopci no komu by se to pořád chtělo šlapat ? Mám ji chvilku (cca 1200 km) a zatím pohoda. Instaloval jsem vape a je to opravdu pokrok k lepšímu- lepší starty, spolehlivost, absence seřizování, lepší reakce motoru a to především ve vyšších otáčkách. Brzdy na to klidný ježdění v cajku a podvozek děs běs. Každou díru pocítíte, vibrace v celém rámu v zatáčkách nesedí ale no co ještě že nejsem náročnej :D. Cestovní rychlost max 80km/h pak už jsou vibrace neúnosné. Motor zatím drží v pořádku, starty no problem, snad jen chvilku kouří než se zahřeje. Občas je potřeba nějaký ten kutil, páč většinou nemá cenu to tahat do servisu, doma to zmáknete. Moto je jednoznačně na krátké vzdálenosti, třeba do práce tak akorát. Plánujem s kámošem oruhovku po čr tak ještě zjistím čeho všeho je schopná :)