Kawasaki GPZ 500 (1997)

Aktualizováno 7.4.2006

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

kawa-gpz napsal 30.07.10 v 13:31

Ahoj,plánujeme ještě o prázdninách výlet na Zadov.Bude to některá sobota.Měli jsme jet min.týden.Počasí však nestálo za nic.Pokud budeš chtít jet,tak napiš a já se ozvu snad včas.Pojede asi tak 10 motorek.V.

kawa-gpz napsal 15.08.09 v 22:50

Ahoj,před chvílí jsem se podíval na tvoji odpověď.No,je to pěkná doba,co jsi to napsal.Někdy se se synem u tebe zastavíme.Máme oba GPZ-červené.Je to dobrá pětistovka-klasika ,nenáročná na servis.Tátu pozdravuj.Dělali jsme spolu a určitě si bude pamatovat na mého Fiata 600D.Čau V.

Peter napsal 26.05.09 v 22:25

kawa-gpz, bezsta: jo, tata delal v Hradku, a mel Dacii Tak se muzem nekdy projet, Holoubkov je kousicek Ja uz to s tema ladakama koupil, tak nevim.. ale ted na jare sem to nechal seridit, vymenit rozvodak, dal sem novy naplne a filtry.. a jede to dobre. jiank to zatim prodavat nebudu, az si nasetrim na novou, tak to mozna prodam

bezsta napsal 22.02.09 v 08:08

nebudeš jí prodávat? je moc pěkná

kawa-gpz napsal 07.11.08 v 10:29

Ahoj,tak už jsem tam výfuky Ixil namontoval.Měl jsem strach,jestli nebudu muset upravit karburátory,ale je to O.K..Dal jsem KN filtr,seřídil podtlaky,ventily a nemá to chybu.Kdyby jsi potřeboval orig.vzduch filtr,tak ho mám doma.Má najeto 2tis.km.

bezsta napsal 11.10.08 v 11:20

Ahoj,našel jsem na internetu výfuky IXIL.Docela se mi líbí a asi je na příští sezonu namontuji.Jen ty ceny.Je to dost peněz a nechci to tam dát jen pro zvuk.Mot.by měla jít líp od spodu.Jestli jsi ze Svojkovic,tak jsem možná dělával s tvím otcem v Hrádku.Měli jste auto Dačii?Jestli jo,tak se někdy stavím.Já mam mot.2roky a koupil jsem ji se serv.knižkou.Najeto 4300Km.Jsem s ní spokojený a stačí mi to výkonově.Dělal jsem nosič a kufr do zádu.Píšu přez synovo účet.Musím se zaregistrovat a dát tam fotku mojí mot.Ahoj V.

Peter napsal 01.10.08 v 14:54

Dalsi_Jirka: S tema ladakama jsem to uz koupil, originaly jsem tam taky zkousel dat, ale jen na chvilku a spotrebu jsem s nima nemeril, ale pocitove to s ladakama jede lip , a spotrebu mam cca 5,5l na 100km
PetrR6R: Dik, jezdi skvele, bez problemu, ale uz by to chtelo neco silnejsiho , bohuzel zatim nejsou finance

bezsta:Jo, s ladakama to ma neuveritelnej zvuk Ja jsem ze Svojkovic, ale jeste jsem te asi nevidel..

bezsta napsal 13.09.08 v 17:52

Ahoj,
moc se mi líbí laďáky.Až se někdy potkáme,tak bych to rád viděl a slyšel.Mam stejnou mot.a jsem z Holoubkova.Čau Václav.

PetrR6R
PetrR6R napsal 30.08.08 v 19:30

Super mašina. Jak jezdí? Petr R6 Rokycany

Dalsi_Jirka
Dalsi_Jirka napsal 16.02.08 v 12:09

Ahoj,za kolik jezdíš s těma laďákama? Já vloni jezdil za 4,9 a o těhle Indy taky už uvažuju,tak by mě zajímalo jak zahýbají se spotřebou. A máš nějaké srovnání průběhu motoru s origo a s laďáky? Já mám docela solidní díru kolem 7000 otáček,kdy to skoro nejede,nad 8000 to pak je mazec :) Díky. Jirka.

Smrči-GSX-F
Smrči-GSX-F napsal 20.06.06 v 21:37

Ahoj Petře! Doufám, že po smolném začátku Ti jezdí mašine bezproblémově. Přeju hodně báječných kilometrů v této i v nastávajících sezónách.<br />
<br />
Ty laďáky ale uměj upoutat pozornost, viď?

Peter napsal 07.04.06 v 15:50

Zdar, jo chodim na ZCU, ale na strojarnu

napsal 07.04.06 v 15:26

Cau!Nechodis na ZCU na FELku?Pac jsem tam presnu tuhle masinu minulej tejden videl stat Ma to fakt brutalni zvuk s tema ladakama