Kawasaki GPZ 500 (1997)

Vlastník Peter
Vloženo 7.4.2006
Aktualizováno 7.4.2006

..super zvuk-ladaky, jede pres 200 km/h..

Cesty: Streetfighter day 2004, jinak zatim nic

kawa-gpz napsal 30.07.10 v 13:31

Ahoj,plánujeme ještě o prázdninách výlet na Zadov.Bude to některá sobota.Měli jsme jet min.týden.Počasí však nestálo za nic.Pokud budeš chtít jet,tak napiš a já se ozvu snad včas.Pojede asi tak 10 motorek.V.

kawa-gpz napsal 15.08.09 v 22:50

Ahoj,před chvílí jsem se podíval na tvoji odpověď.No,je to pěkná doba,co jsi to napsal.Někdy se se synem u tebe zastavíme.Máme oba GPZ-červené.Je to dobrá pětistovka-klasika ,nenáročná na servis.Tátu pozdravuj.Dělali jsme spolu a určitě si bude pamatovat na mého Fiata 600D.Čau V.

Peter
Peter napsal 26.05.09 v 22:25

kawa-gpz, bezsta: jo, tata delal v Hradku, a mel Dacii Tak se muzem nekdy projet, Holoubkov je kousicek Ja uz to s tema ladakama koupil, tak nevim.. ale ted na jare sem to nechal seridit, vymenit rozvodak, dal sem novy naplne a filtry.. a jede to dobre. jiank to zatim prodavat nebudu, az si nasetrim na novou, tak to mozna prodam

bezsta
bezsta napsal 22.02.09 v 08:08

nebudeš jí prodávat? je moc pěkná

kawa-gpz napsal 07.11.08 v 10:29

Ahoj,tak už jsem tam výfuky Ixil namontoval.Měl jsem strach,jestli nebudu muset upravit karburátory,ale je to O.K..Dal jsem KN filtr,seřídil podtlaky,ventily a nemá to chybu.Kdyby jsi potřeboval orig.vzduch filtr,tak ho mám doma.Má najeto 2tis.km.