Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Fanus
Vloženo 2.7.2013
Aktualizováno 2.7.2013

Skvely cestovni motocykl Triumph Tiger 800

Motorka koupena od FIRMA:CARTec motor (Brno-Komárov) - Vse v poradku.

BMW F 700 GS: Vykon motorou, cena

První dojmy - Po par kilometrech jsem se s motorkou velmi rychle seznamil. Je to velmi hodna motorka, vhodna i pro zacatecniky. Zatah motoru je rovnomery jiz od 2000ot/min az po omezovac. Neni problem jet na sestku 40 km/h. Motorka je dobre ovladatelna a citelna. Nerovnosti prejizdi s lehkosti a jen tak ji neco nerozhodi.

Motorku bych doporučil pro - Idealni motocykl pro cestovani na delsi vzdalenosti.

Doplňky na motorce - Vyhrivane rukojeti, padaky, horni kufr + operka, hlavni stojan, kryty rukojeti, vyssi nastavitelne plexi, snizene sedlo (velmi pohodlne), ABS

Motorku jsem koupil v CarTec Brno jako predvadeci s 800km na tacho. Vzhledem k spouste doplnkum a nizkemu najezdu to byla vyhodna koupe. Prozatim najeto asi 400km. Jako plus bych uvedl motor, brzdy a podvozek, jako minus pak ovladani palubniho pocitace a horky vzduch jdouci od motoru na kolena. Nic co by se nedalo vydrzet, ale jde citit jak to hreje. V zime to bude zase plus Kdyz porovnam jizdni vlastnosti oproti byvale BMW F 650 GS, urcite jsem si polepsil. Na ceste je mnohem pohodlnejsi a v terenu se take neztrapni.
Spotreba se pohybuje prozatim kolem 6 litru, ale verim ze po zajeti pujde dolu. Jakmile najedu vice km, pripisu vice info.

pxrao
pxrao napsal 06.02.17 v 14:05 10b.

krásna a super moto

Wildaja
Wildaja napsal 27.09.14 v 09:55

Super volba 10b.

Zajda.Brno
Zajda.Brno napsal 09.06.14 v 17:12 10b.

Pěkný kousek za 10b

Zároveň si dovoluji zaslat pozvánku s adresou na nově vznikající klub Triumph Tiger

Radek_S
Radek_S napsal 03.07.13 v 20:10

Perfektní volba. Přeju hodně šťastných kilometrů. A barva je taky dobrá.

BigTowny
BigTowny napsal 03.07.13 v 08:52 10b.

Velmi krásný a pohodový stroj. At dobře slouží!