Yamaha TDM 850 (1997)

Vlastník danny3716
Vloženo 18.6.2013
Aktualizováno 20.5.2016

Je to pohodová krásná a vysoká motorka , která se dobře ovládá . Vzpřímený pohodlný posez dobrý na dlouhé cesty .

BMW R 1200 GS Adventure: Cena

První dojmy - První svezení byl docela šok . Velká , těžká s velkým výkonem ( jistě jsou i mnohem silnější ) , ale dřívější byla Jawa 350 a už je to nějaký pátek takže to hovoří za vše .

Doplňky na motorce - Centrální stojan , kufr , brzdové hadice Venhill , vyšší plexi + nástavec od MRA , padáky , kryty rukou a čekájí nás laděné výfuky pro prďácký zvuk

Tento stroj byl výhodná koupě a po prvním pohledu bylo vše rozhodnuté . Sice byla nabouraná , ale budu moci to celé rozebrat a složit vlastními silami . Teď už se mi jezdí skvěle začátek byl trochu naročnější. Motor má pro mě dostačující výkon . Jelikož si dělám na motce vše sám tak nemám velkou zkušenost se servisem , ale jednou to určitě přijde i když nemám rád když je beze mě mimo domov . Po opravě a vylepšením ji měl čekat nový modrý lak a originál polepy , ale líbí se mi víc a víc tato barevná kombinace , kterou taky nikdo jiný ( pokud vím ) nemá . Takže už jen jezdit a jezdit , ale hlavně v pořádku se vrátit domů !!!

Prodáno !!!

Ententyk
Ententyk napsal 12.02.16 v 11:08 10b.

Charliee
Charliee napsal 25.01.16 v 13:24

Vypada to, ze jste vsichni zazimovali, no ale za par mesicu bude zase jaro, a budete zase silet, aby jste si mohli vyjet. Preju, mnoho stesti.

Charliee
Charliee napsal 26.11.15 v 09:06 10b.

Pekny bike Danny, je videt ze se o nej staras. Takze svezeni musi byt pekny. Davam za 10b.

3neczak
3neczak napsal 15.08.15 v 16:14 10b.

Moc pěkná, jak jinak, než 10 b.

Martin2910
Martin2910 napsal 23.02.15 v 09:36 10b.

.. pane jo .. máš krásnou strojovnu a tu barvu ...je fajn, že jsi nechal tuhle a nedával tu modrou... tahle se úžasně hodí k celkovému dojmu z mašiny ... tak mnoho nádherných zážitků z cest a mnoho šťastných km. Třeba se někdy sjedem . M. ---- za mě 10b.