Yamaha XS 400 (1982)

Vlastník Berger
Vloženo 14.6.2013
Aktualizováno 5.11.2013

Postaší stroj, ve skvělém stavu. Byla to láska na první pohled.

Motorka koupena od Vítali - Vše proběhlo v popřádku, motorka byla ve špičkovám stavu a ještě k tomu za skvělou cenu.

Jawa 350/640: to je asi jasné

První dojmy - První motoka na které jsem jezdil byla jawa 350 v autoškole. Proto když jsem si poprvé sednul na tohoto japonce, tak jsem byl překvapen, jaký má odpich a jak skvěle drží stopu. Oproti jawě je i podstatně pohodlnější.

Motorku bych doporučil pro - Tato motorka je vhodná pro začátečníky, ale spíše pro kochače a krajinkáře. Žádné trhání rekordů od ní nečekejte.

Doplňky na motorce - Jsou na ní luxusní neoriginální chromovaný zrdcátka.

Nejprve jsem uvažoval, že si koupím skůtra, ale pak jsem si jen tak procházel bazar se skutečnými motorkami a tam jsem narazil na tuto krasavici. Od prvního okamžiku jsem věděl, že ona je ta pravá. Pak jsem myslil jen na to aby mě někdo nepředběhnul. Prozatím jsem na ní moc nenajezdil.
Pěkně drží na silnici i v zatáčkách. Není to žádnej superrychlej drak, přesto je jízda na ní skutečně zábavná. Ovladatelná je relativně dobře, ale někdy je trochu těžkopádná. Na můj vkus je docela těžká, ale snad si zvyknu.

Ales600
Ales600 napsal 05.11.13 v 23:00 10b.

Klasika ať slouží

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.10.13 v 20:37 10b.

Poctivej kus železa gratulejšn

Berger
Berger napsal 29.06.13 v 13:09

Díky moc chlapi! dřív jsem si říkal že se na tomdle rozjezdim a pak koupim něco silnějšího ale problém je že ve chvíli kdy si na to koťátko člověk sedne tak už se mu vůbec nechce slézt

p.epanica
p.epanica napsal 18.06.13 v 20:05 10b.

Širokou cestu a ať dělá radost ...

PajaZR
PajaZR napsal 15.06.13 v 09:46 10b.

Parádní stoj oproti jawě skok co?? znám,nesrovnatelné.hodně radosti přeju