Honda NTV 650 Deauville (2000)

Vlastník Johnny_B
Vloženo 19.4.2013
Aktualizováno 27.9.2016

Poslušná spolehlivá motorka s nízkou pořizovací cenou i náklady na provoz.

BMW F 650 GS: cena; uvědomil jsem si, že do terénu jezdit nebudu (i když nikdy neříkej nikdy)

První dojmy - Po 13 letech bez 'motorkaření' jsem chtěl něco hodného a jelikož se znám, tak i něco co nebude člověka lákat 'za to vzít'. Okamžitě mi sedla do rukou. Myslím, že rozumné pokračování po 2 letech strávených na Jawě 05, sezoně na 350/638 a následné několikaleté pauze.

19.4.2013 - Zatím najeto cca 600 km. Pomalu se do toho dostávám. Dnes vyměněny pneu za Michelin Pilot Road 2. Dosavadní pneu Pirelli Sport Daemon sjeté jen uprostřed. Prostředek těchle nových dvousměsovek snad vydrží víc mé začátečnické připosrané jízdy.

Motorka je zde již registrovaná u uživatele RT01.

kuzmič
kuzmič napsal 17.06.13 v 23:20

Jo, dobrá volba !
Já volil stejně a jsem dodnes spokojen, najeto zatím 117 000 km a ještě nežere olej, takže Ti přeju stejnou spokojenost, jakou mám já...!

martycaesar
martycaesar napsal 29.04.13 v 10:41 10b.

Fakt se mi líbí, takový pěkný cesťáček.
BTW už ji hodíš na hlavní stojan?

keto
keto napsal 20.04.13 v 08:41 10b.

Pěkná taky jsem ji měl v hledáčku při výběru a to z podobných důvodů,ekonomika provozu,spolehlivost,životnost a kardan ale nakonec jsem koupil NC700X, u které je přece jen trochu lepší průchodnost na cestách mimo asfalt,jen jsem obrečel ten kardan

nekarlos
nekarlos napsal 20.04.13 v 06:54 10b.

vydrží všechno...

sumavak
sumavak napsal 19.04.13 v 19:20 10b.

Chlape nemohl jsi si vybrat na začátek líp.Taky jsem na ni začínal a jezdil jsem ji 6 let a vemi velká spokojenost!!!Přeji moc krásných kilometrů a moc si ji užij