Honda NTV 650 Revere (1993)

Vlastník mega.paran
Vloženo 3.4.2013
Aktualizováno 15.4.2019

Koupena před časem za dobrý peníz v příšerném stavu za účelem přestavění k obrazu svému

První dojmy - první dojmy? Zakoupena jako nepojízdná, utržené čidlo neutralu a vypálená pojistka byly jediné problémy... Za půlhodinku laborování co a kde je špatně to chytlo. Ačkoli tehda to byla přestupní stanice z GS, mě nijak neohromila, a to ani výkonem ani podvozkem. Snad jen pozice jezdce je podle mého gusta. Brzdy taky o ničem.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :)

Doplňky na motorce - lauf, původní vyválený, shnilý a kutilem navrtaný šel do šrotu. Dost věcí je na moto jinak než u série právě kvůli původnímu žalostnému stavu. (budíky, blinkry, zrcátka, pár jiných drobností a samo lak)Už od koupě má padáky. Koupil jsem na ni širší řídítka. V plánu je nějaké prima plexi.

Problém s výkonem se ukázal jako odstranitelný. Motor dostal svou potřebnou péči a nyní i po loňské sezóně na VTR mi přijde daleko svižnější, než na začátku. Ono defacto stála rozdělaná v garáži přes dva roky a až letos se posadila zpátky na kola a zavrčela si. Ještě není úplně hotová, ale to snad nějak dopilujem! Oproti VTR je na ní vzpřímenější posez, což pro mě a moje sešroubované rameno je dobrá zpráva.

po čase doplňuji: Něco málo kilometrů už za sebou máme. Poznáváme se a začínáme si na sebe zvykat. Předjíždět se dá bezpečně a s dostatkem výkonu, rychlejší jízdu nějak nepotřebuju ke štěstí. S širšíma řídítkama je pro mě svezení hravější a motorka působí v rukou masivnějším dojmem. Za mě hodnotím NTVčko kladně :) postihla ji tragédie. Ale ji asi jako jedinou dám dohromady. Za jedno ji nikdo nekoupí ohořelou a jednak to nebude stát zase tolik peněz. Mám ji rád, jezdilo se na ni dobře. Tak třeba jednou zase ožije

p.epanica
p.epanica napsal 27.03.16 v 22:11 10b.

Pro mě, devítileté vzpomínky ...

Flat_Eric
Flat_Eric napsal 26.06.13 v 20:52 10b.

Tak to je slušná práce, ty kola i metla jsou k sežrání ""

nekarlos
nekarlos napsal 03.04.13 v 18:50 10b.

Hm tak tady někdo máknul...

istonbike
istonbike napsal 03.04.13 v 18:07 10b.

Pěkně jsi toho starého tahouna s perutí ve znaku vyštafíroval ...ten lak i kola jsou bomba dávám 10b s přáním ať slouží