BMW R 1200 ST (2006)

Vlastník chuan
Vloženo 10.3.2013
Aktualizováno 25.1.2018

Vloženo: 27.03.2017, Uskutečněno: 02.04.2016, Zhlédnuto: 6x

Protože jsem docela malého vzrůstu a jezdím hlavně cestovně, rozhodl jsem se vyměnit řídítka z výroby za klasická. K rozhodnutí přispěla i havárie před dvěma roky kdy jedno řidítko je odřené a tak už není tak hezké. Pohledal jsem na Ebay a našel jsem sadu na tento typ motorky, stojí kolem 10000,- objednal jsem a do týdne jsem měl doma balíček. Dílensky moc povedené a veškeré součástky byly obsahem balíku. sundal jsem tedy stávající řídítka a horní brýle a namontoval nové. Vše sedí pervektne. pak už jsem vyměnil brzdovou hadici, ta byla součástí dodávky a delší plynové lanko které taky je v sadě. Hadice otázka chvíle a odvzdušnění šlo samo. jen s lankem plynu jsem se trochu pral než jsem přišel jak na to. teď jsou řídítka výš a lépe se řídí.

Kabriolin (37) napsal 28.03.2017 v 16:17

Paráda, tak hlavně, aby ti to moje bejvalé plégo nebylo malé

• Krásy Řecka jsme nepoznali den 14.

pátek 6.7. Jaká byla večer zima a mlhavo, tak ráno nás od časných hodin budili děti, které měly snad nějaké závody. Svítilo slunce a bylo krásně teplo. Sbalili jsme si věci a šli na snídani, která byla zase skvělá. Pot

Vloženo: 06.09.2019
    Uskutečněno: 06.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 13.

Čtvrtek 5.7. Ráno jsme zase dostali královskou snídani. Ještě jsem stihl v předním světle vyměnit jednu žárovku, protože už mě docela dlouho kontrolka upozorňovala, že nesvítí a nebavilo mě pořád tu kontrolku přehlíž

Vloženo: 05.09.2019
    Uskutečněno: 05.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 12.

středa 4.7. Ráno jako malované nás přivítalo a úsměvy majitelky a číšníků byly taky moc milé. Snídaně byla zase skvělá. S krajany jsme se rozloučili a vyrazili na cestu. bylo už zase neskutečné horko.Navigace nás ved

Vloženo: 04.09.2019
    Uskutečněno: 04.07.2018