BMW R 1200 GS Adventure (2007)

Vlastník hlína2
Vloženo 1.2.2013
Aktualizováno 1.11.2015

Velký cestovní enduro s vynikajícími jízdními vlastnostmi.

KTM 990 Adventure R: dle recenzí ostatních a hlavně nebudu jezdit až tak v terénu,spíš cestovat dlouhé vzdálenosti

První dojmy - Po první jízdě,kterou jsem vykonal 31.1.při 6stupních,ale celkem suchých silnic mě motorka nadmíru uchvátila.Strašně jednoduše se ovládá a nerovnosti na silnicích(kterých je momentálně ažaž)přejíždí jako kdyby tam žádný nebyly:-)

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji pro cestovatelé větších vzdáleností s možností zajet i do terénu a na nezpevněné silnice.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti,padáky,mlhová světla,originál hliníkové kufry,zvýšení u rukojetí proti větru

Tento stroj jsem vybral po delších úvahách co dál...Jelikož se s kámošema chystáme na východ Evropy:Rumunsko,Ukrajina,Litva atd.a v těchto destinacích jak známo,kvalitní silnice ne a ne,i když u nás to začíná bejt podobnýmusel jsem pořídit jak něco do terénu,tak zároveň na delší cestování.Po recenzích od ostatních a zjišťování od známých ze zkušenostmi vlastních strojů,jsem se rozhodl pro tuhle nádheru!!!Zatím pravda mám na tomto stroji najeto minimálně,ale co se týče ovládání a pobírání nerovností na silnici se motka chová naprosto skvěle!!!Hlavně co člověk ocení,teda aspoň já je nádrž na 33l a tím pádem dojezd neskutečných přes 600km.A to se vyplatíJiž mi odpadne po každých 200km hledat pumpu a na Ukrajině jich prej moc neni...Po najetí alespoň 1000km přidám další poznatky,no nejspíš až na jaře i když já už bych nejradši vyjel teď
Ta zima letos snad neskončí

Plotys
Plotys napsal 25.08.13 v 15:57 10b.

Nejen moto aj na ridici zalezi! 2x 10 bodu

Spigr
Spigr napsal 03.02.13 v 16:44 10b.

Konečně aj fotečky - pěkný wolle...

holtík
holtík napsal 02.02.13 v 15:02 10b.

Kamarád ho má a musím říct že nemá chybu. Přeji hodně cestování a krásných zážitků v letošní sezóně. Deset bodů pro konkurenci dát musím.

Alan-2
Alan-2 napsal 02.02.13 v 10:16