Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník Fazer-FZS
Vloženo 25.1.2013
Aktualizováno 19.4.2022

Červená Yamaha byl můj sen. Krásný výkonný motocykl.

První dojmy - Úžasný výkon motoru,přesedl jsem z 4 násobně slabšího stroje. Překvapila mě spotřeba,která je okolo 5 litrů což je nádhera. Brzdy jsou skvělé,sedí se na ní pěkně,sedlo je široké. Jezdím normálně-cestovně. To bych chtěl vyzdvihnout,že Fazer netrpí žádnými výkonovými kopanci,táhne pěkně odspodu. Pro mě ideální motocykl,na nedělní klidné dálkové výlety a pokud chci se projet sportovně tak není problém,motor i brzdy na to mají.

Doplňky na motorce - Je to v orig.stavu. Jediné co jsem změnil byly zrcátka. Neviděl jsem za sebe tak jak bych si přál. Koupil jsem delší zrcátka co jsou na FZS 1000.

Průměrná spotřeba - 5.205 l/100km

Nejezdil jsem na zahraniční technice i když mi byla nabízena k projetí. Bylo mi jasné,že jak sednu na silnější mašinu bude to můj konec. Nakonec to přišlo,od mládí fandím značce YAMAHA a po průzkumu trhu,recenzích,dojmech a názorech jsem se rozhodl pro FZS 600 Fazer. Nikdy jsem na ni nejel,až v den koupě,zkušenosti žádné na takto silném stroji. Sedl jsem zařadil,velice opatrně přidával plyn a lehce brzdil. Vše krásně padalo do rukou i nohou,žádné záludnosti,vše na svém místě a tak to má být. Jelikož jsem ji koupil až v srpnu už jsem toho moc nedal cca 1900 Km do konce sezony 2012. Momentálně probíhá servis a příprava na novou moto sezónu.

Fazer-FZS
Fazer-FZS napsal 08.01.22 v 07:25

Naše společné cesty jsou u konce, vliv věku, událostí a zdravotního stavu mě přesvědčil, že nastal čas opustit tento krásný a rychlý stroj.
Je na prodej, končím na naked bike.
Kdo by měl zájem je v inzerátech zde na motorkáři cz k dohledání.

aikon1
aikon1 napsal 07.01.22 v 15:42 10b.

Ta barva ji fakt sekne

Beny73
Beny73 napsal 07.01.22 v 07:16 10b.

Skvělý stroj, bez diskuze . Jen ten výkon světel nic moc...jinak

Fena-
Fena- napsal 06.01.22 v 23:31 10b.

No ty kráso, nádherná motorka

Fazer-FZS
Fazer-FZS napsal 23.08.17 v 15:35

Děkuji pěkně všem za fajn písmenka