Honda CB 600F Hornet (2000)

Vlastník Jirka32
Vloženo 14.1.2013
Aktualizováno 31.1.2013

Jak by rekl kamarad vlastnici Yamahu XJR 1300 "je to takova kolobezka". Coz je pravda, zejmena co se tyka ovladatelnosti.

Motorka koupena od dovoz z Nemecka

První dojmy - Kulaty svetlo, kulaty zrcatka, kulaty budiky, odkrytej motor, proste laska na prvni pohled. A kdyz se drzi nad 7000ot./min, tak hodne ozije.

Motorku bych doporučil pro - Pro jeji ovladatelnost a prumerny vykon spis pro cestujiciho pohodare, ktery si chce sem tam riznout zatacku a pro zacatecniky, kteri maji ale uz aspon nejakou zkusenost s necim mensim (aspon 125 nebo 250).

Doplňky na motorce - 3-paprskovy rafky Enkei v barve. Jinak zadny doplnky. Zbytek vsechno original z vyroby.

Tak tuhle krasku jsem si vybral podle vzhledu, ale protoze to byla moje prvni silnejsi motorka (pred tim, jen babeta, Pionyr, Mustang a Simson ) tak jsem dal na doporuceni zkuseneho starsiho jezdce, ktery mi doporucil asi 5 modelu, ze kterych jsem puvodne vybiral.
Mam ji uz devet let (od roku 2003). Zkracene receno: spolehliva, ovladatelna, pohodlna (i na cestovani) zacatecnikovi urcite par chyb odpusti, nad 7000ot./min ozije a da se na ni i vyblbnout, jinak ale spis cestuju.

Bingi666
Bingi666 napsal 10.04.14 v 17:50

super začátek komentáře 10b

PetajsB
PetajsB napsal 14.01.13 v 17:24 10b.

Výborná volba co se naháče týče Hodně šťastných kilometrů v sedle tohoto nádhernýho biku