Yamaha XJR 1300 (2005)

Vlastník bratránek
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 3.5.2021

Dnes už poslední klasika ve výrobě-i když ti s křídlem ve znaku těď taky s něčím přišly,ale podle mne XJRku to nesahá ani po kolena

Motorka koupena od nová - MMB-Mladá Boleslav

Suzuki GSF 1200 Bandit: pouze jeden výfuk, divnej motor
Suzuki SV 1000: jezdím s manželkou a ta na něm seděla jak vosa na bomboně-ale super zvuk

První dojmy - sedal jsem na ni z Jawičky třipade a to ještě po deseti letech-takže první co mě napadlo je slovo respekt.Líbý se my vzhled,dva výfuky se už moc nevidí,motor-není potřeba řadit.Slabinu vidím v rámu -občas se trošku kroutí.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co už mají jasno,nepotřebují jezdit 250km/h,libý se jim klasika a jak já říkám motorky s duší

Doplňky na motorce - padáky,širší řidítka,kn filtr, blinkry,grypy,páčky pancéřovky,leštěné rávky,nosíč,akrapovič,tlumyč řízení

Prostě jak tu píší všichni majitelé XJR-lokomotyva s obrovským zátahem,jede jak píchlá svině,žere jako tank,ale je to láska na celý život. A hlavně pořád vypadá jako motorka-né jak dnešní ufoni.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 20.09.16 v 10:45 10b.

-HARYS-
-HARYS- napsal 20.09.16 v 09:29 10b.

Klasika !!! Moc pěkná !!!

Petaheaven
Petaheaven napsal 19.09.16 v 18:13 8b.

Trošku sem nepochopil...rozplýváš se nad klasikou s dvěmi výfuky a pak tam nacpeš jeden hnusný Akrapovič který se k ní vůbec nehodí??? Dal bych za 10b ale tohle tu motorku sráží...

libor64
libor64 napsal 03.08.14 v 13:47

hezky napsané ,hlavně to stím lítáním

brejle
brejle napsal 15.02.14 v 15:00 10b.

Nádhera