Honda CB 750 (1983)

Vlastník pěknásvině
Vloženo 22.12.2012
Aktualizováno 20.11.2013

Je 22.12. 2012 a myslím si že ten nejlepší dárek k vánocům pro chlapa je když si ho vybere a koupí sám

První dojmy - Tak tenhle stroj je od všech ostatních co jsem zatím měl a že jich pár bylo hodně odlišný ale myslím že mi nabídne teď v době krize za málo peněz hodně muziky :-) Zatím jsem na ní nejel ale je jasný že to bude nezvyk a doufám že to bude zábavné asi jako jet rally a řídit při tom autobus :-)

Zatím nemám co napsat, uvidíme na jaře po prvních kilometrech... Hlavní otázka taky je že se mi líbí přestavby ve stylu café racer ale možná to bude škoda tuhle docela zachovalou motorku tím "zničit" ještě uvidíme... Každo pádně v tuhle chvíli jsou na motorce nové pneumatiky Bridgestone, nové svody a výfuky Marwing, nový olej v motoru Castrol 20w 50 a v předních vidlicích Motul 20w, nová baterie Varta, je zgenerálkovaný převinutý alternátor...atd. Každopádně kdyby někdo měl nějaké díly jako třeba nádrž, přední blatník nebo cokoliv na prodej rád je koupím...

istonbike
istonbike napsal 29.12.12 v 12:52 10b.

Nádhera...nechal bych jí v originálu jen pořádně vyleštil ten skvostný motor 10b a ať to jezdí

p.epanica
p.epanica napsal 27.12.12 v 18:08

No, pěkné vánoce ...

cota
cota napsal 24.12.12 v 17:22

Krásavica. Na prestavbu je ju fakt škoda.

Raptík
Raptík napsal 23.12.12 v 09:50 10b.

Krasavice! Tak ať dělá radost!

magoss
magoss napsal 22.12.12 v 19:48 10b.

Opravdu krásná je fajn že takovéhle motorky pořád jezdí !