Kawasaki ER 6N (2007)

Vlastník Vovce
Vloženo 20.12.2012
Aktualizováno 23.2.2016

Má to dvě kola, dva válce, dvě zrcátka...aneb jak jsem konvertovala ke kawasakistům

První dojmy - Původně jsem jí vůbec nechtěla, protože je strašně ošklivá...ale pak ji někdo nastartoval...a za týden se vezla domu

Doplňky na motorce - padací rám Fehling, ABS, reflexní proužky na kola (+0,458 kW), snížené sedlo (metoda "šmirgl+kobercák")

Předčasný dárek od Ježíška...zatím jsem se svezla jen čtyřicet metrů po garáži...takže něco vyplodím až na jaře Ale myslím, že nám to spolu půjde

Prvních 1000 km
Zvykání si na reakci plynu trvalo trošku dýl než bych chtěla (občas si ještě zaskáču jako koza), po pár bloknutí kola při podřazování uznávám, že se asi budu muset naučit pozérsky "vrkat" (možná si pak změním nick z vovce na holuba ), ale to hlavní...to hlavní je, že mě ani po ujetí 400 km nebolí ruce a záda!
Před vyjetím do sezony proběhla instalace padáků, přemýšlím jestli tu ošklivku zprznit ještě přidáním plexi.

Prvních 10 000 km
První sezonu jsem toho najezdila relativně dost, s Kráwou jsme se celkem sžily. Plexi se nakonec nekonalo, protože jsem se nemohla rozhodnout, který je nejmíň hnusný Během léta jsme dali zatěžkávací zkoušku ve formě TPC a následně dovolenou, která vedla přes 6 států...taky jsme prubli okruh (což mě hodně bavilo). Za celou sezonu nebyl jedinej problém, takže stále platí, že tahle motorka u mě zůstane hodně dlouho

Motor: Čtyřdobý kapalinou chlazený řadový dvouválec
Objem: 649 ccm
Výkon: 51,9 kw(70,7k)
Palivový systém: Vstřikování. Vstřikování paliva: O 38 mm x 2 (Keihin)
Hmotnost: 174 kg (sucha)
Objem nádrže: 15,5 l
Převodovka: 6ti rychlostní
Výška sedla: 785 mm
Zadní pérování: Offset laydown single-šok s nastavitelným předpětím
Přední brzdy: Dvoukotoučové. Duální poloplovoucí 300 mm okvětní disky, dual pístkové
Zadní brzdy: Kotoučové Single 220 mm lístek disk, jednomotorový pístový třmen
Přední pneu: 120/70-17
Zadní pneu: 160/60-17

context
context napsal 20.01.16 v 10:41 10b.

Pěkná kawa, přeji hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu a kolama jenom dolů

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 07.09.15 v 10:22 10b.

Brutální Kawa přeji pohodu v sedle

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 20.03.15 v 22:48 10b.

Pěkna Kawa. Přeji spoustu krásných, jenom šťasných km bez nehod hlavně jen rejčem dolu.

Hnilda
Hnilda napsal 28.02.15 v 09:32

ahoj je to super stroj mam ji 7 sezonu a nalital jsem 100 000 tis bez jediny poruchy kawa proste dokaze udelat poradnou motorku

Máca01
Máca01 napsal 14.01.15 v 23:50 10b.