Suzuki GSF 1200S Bandit (2002)

Vlastník piopka182
Vloženo 6.12.2012
Aktualizováno 6.12.2012

Ta už je na celý život. ... :)

Yamaha FZS 1000 Fazer: důvod neuveden
Honda CB 900F Hornet: důvod neuveden
Honda CB 1300: důvod neuveden
Yamaha XJR 1200: důvod neuveden

První dojmy - Velký respekt z první jízdy. Neskutečný zátah, jde hned za rukou. Skvělá funkce polokapotáže do 130 km/h

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co jezdí s rozumem dlouhé trasy a nebo i sportovnější jízdu.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti,padáky,kufr,brašny,laděný výfuk

Jelikož Honda CB 500 byla jen přechodem do nejvyšší kubatury, začali jsme se porozhlížet po motocyklech v této kategorii. Jedním z kandidátu byl FZS 1000 Fazer, Hornet 900, XJR 1200 a nebo CB 1300. Velký význam hrála cena. Jednoho krásného dne jsem našel inzerát někde od Plzně. Nebylo co řešit, vzali jsme auto peníze a jeli ji omrknout. Padli jsme si ihned do oka a po řádném zkontrolování a testovací jízdě nebylo co řešit. BANDIT BYL NÁš!!!

Motorka se naprosto snadno ovládá, má skvělí zátah a brzdy naprosto vyhovující. Lepší komfort na cesty vylepšují vyhřívané gripy, které oceňuji v chladnějších dnech či v horách. Spotřeba se pohybuje od 5,3 až 6 litrů. Na místě spolujezdce mě zaskočilo brnění do do stupačky někde kolem 4tis. otáček, ale tam já nesedávám takže mi to nijak nevadí. Uložný prostor pod sedlem je viditelně menší než mělo CBčko. Nevejde se tam sprej pro opravu pneumatiky,což je docela nepraktické. Za pět let nebyl s motorkou žádný problém, měním jen spotřební věci. Motorku používám jen na silnicích, kam také patří, dálnicím se vyhýbám když můžu.

Rozhodně můžu tento stroj doporučit.

Čadil
Čadil napsal 01.10.18 v 19:16 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.05.17 v 22:40 10b.

piopka182
piopka182 napsal 12.12.12 v 08:59

je to skvělá mašina, už se ale dvě sezony chystám do alp a ještě na to nebyl čas

SLUGI
SLUGI napsal 11.12.12 v 18:53

BANDIT P...

cebeer
cebeer napsal 06.12.12 v 18:16

Proboha složí ne!!! Ať slouží.