Suzuki SV 650 (2005)

Vlastník Matesbiker
Vloženo 7.11.2012
Aktualizováno 11.7.2015

Moje první poctivá mašina. Od začátku jsem měl jasno, že nechci žádnou kapotovanou mašinu. Nakonec se jako nej vyjevil naháč, a navíc dvouválcovej! A volba to byla výborná, líp sem udělat nemoh!

Honda FMX 650: Nebyla k mání s 25 kW
Suzuki GSF 600 Bandit: Čtyřvál je nuda! :-D

První dojmy - První co mě dostalo, byl ten brutální zvuk dvouválce, podpořenej hlavně laděným výfukem. Co se mi moc líbilo, byla konstrukce rámu a velký neopracovaný sváry na něm, který prostě dělaj ten bike jakej je. Když jsem jí poprvé viděl a slyšel, tak sem si jenom řek: "tahle mašina má prostě koule!!! tu chci!".

Motorku bych doporučil pro - Stoprocentně vhodná pro motorkáře, co začínají jezdit od 18, pro úplný nováčky by taky mohla být dobrou volbou.

Doplňky na motorce - Na mašině jsou miniblinkry, široká řidítka značky Rizoma, zadní držák SPZ a laděný výfuk.

Motor, to je lahoda. Dvouválec s výkonem lehce nad 50 kW a nepřekonatelnym zvukem. Reakce motoru je díky elektronickýmu vstřikování okamžitá, což byl ze začátku pro mě trochu šok, ale brzo a rád sem si na to zvyknul.
Motorka krásně padá do zatáček téměř sama a drží v náklonech úplně bombasticky. Brzdy. Ve předu jsou dva kotouče, který bohatě stačí a hodně málo vadnou při zátěži, sice to nejsou radiální brzdy, ale na ten výkon jsou dostačující.
Spotřeba stroje je okolo 6 litrů, někdy si veme i víc, i míň. O úložnym prostoru se u týhle motorky mluvit moc nedá, ale má docela dost úchytů, kde se nechá leccos uchytit.
S touhle motorkou se dá jezdit, kdekoliv, i na horších českých silnicích se s nechá jet.

K0lin4t0r
K0lin4t0r napsal 28.11.12 v 19:25 10b.

Super stroj :)

n.twig
n.twig napsal 24.11.12 v 18:43 10b.

moc pěkný SV! přeju krátkou zimu ať dělá jen radost

Knedlik634
Knedlik634 napsal 18.11.12 v 04:32

Hanba ti! první pořádná jawa 250/592!!!

dzarmil
dzarmil napsal 11.11.12 v 17:42 10b.

Zdravim jizni cechy .Dvouvalcovej nahac co vic si prat.Preju radost z jizdy,i kdyz co jineho cekat od dvouvalu .