Aprilia RSV 1000 Factory (2006)

Vlastník freestr1
Vloženo 21.10.2012
Aktualizováno 10.7.2016

Italka byla jasná volba:) Cena- Vykon . A dvouvalcove dunění to je pane umení :D

První dojmy - Respekt z tyhle masiny :) 1,2, to leti skoro po zadech. myslim ze dvouval uz nedam nikdy z ruky :D

Motorku bych doporučil pro - Motorka se hodí jen k tomu kdo ma rad pořádnej dusot dvouvála pod prdelí :-P

Doplňky na motorce - Laděný výfuky RP Tuning- Brutální zvuk

Tak už jsem s tou mojí italkou prožil pár tisiíc km. Litrovej dvouval do V byl spávná volba. Už ten dusot do zadkem to si člověk hned řiká že nemůže ject pomalu a to na tejhle motorce fakt nejde. Nějaká ta nehoda už taky proběhla ale co se dá dělat jak řiká muj kámoš kdo nepadá nejezdí :D Taky jsem na ni odzkoušel pár vyfuků od Arrow , MIVV - a ty měly fakt hodně brutalní zvuk :D to se otočila každá babka ve měště a klepala si na hlavu. Nakonec jsem pořídil výfuky RP Tuning ktere jsem už odzkoušel na minulé motorce. A musim říct že motorka po nalazení v ASpirit Praha běhá jak švýcary. Myslim že jsem konečně narazil na motorku která mi padla do ruky:) Prostě libová litrová motorka se slušnym výkonem za rozumnou cennu kterou nedam už z ruky. Leda že by se pánové v Ducati rozhodly že sníží cenny:D Jelikož jsem původně chtěl Ducati 1098 S- tak Aprilia vyhrála cenově na plný čáře protože za tu cenu bych měl dvě Factorkovy RSV :D a to neni fakt co řesit ! https://www.youtube.com/dashboard?o=U

ferenccc
ferenccc napsal 26.05.16 v 09:47

Čau koukam že prodaváš faktorku posli prosim vice info i foto dik

KrtekBazi
KrtekBazi napsal 30.12.15 v 15:01 10b.

Taky po ní pokukuju pěkná

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 10.03.15 v 20:33

drsná královna mezi sporty Ať slouží, je parádní

roxix
roxix napsal 23.11.14 v 20:00 10b.

Krásná závidim

Micheliny