Kawasaki VN 800 (1998)

Vlastník pazourek
Vloženo 8.5.2012
Aktualizováno 17.3.2014

Od 7.5. 2012 jsem majitelem Vulkána. Po ENku slušný postup vpřed, jsem nadšenej snad bude sloužit bez problému.

První dojmy - První dojem super, akorát stupačky a stojánek hned dřou o asfalt. Plexi štít jsem musel několikrát nastavit než jsem trefil správnou polohu, aby se mi netřepala helma. Řazení 1. stupně musím pořádně domáčknout jinak vyskočí ale to jsem se naučil hned.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře, ale dálniční přesun zvládá v pohodě.

Doplňky na motorce - Na motorce je padací rám Higway Hawk, plexi Puig, opěrka s nosičem Givi .

Projel jsem to jen kousek,nemá technickou a ještě ji musím pojistit. Oproti ENku je to jinej zátah, prostě těch 300kubíků navíc je znát (ne že bych se na ENku nevyřádil, to jezdilo a jezdí parádně na svůj obsah). Takže musím dohlásit ,pojistit ,technickou a v pátek jedu Nepomuk. Až to trochu ošahám tak přidám pár vět

Trochu jsem najel a nemůžu si stěžovat, jen stupačky a stojánek jsou proklatě nízko. Cestování s batůžkem v pohodě, na nic si nestěžuje. Do brašen a na nosič se vejde výbava na dovolenou. Motor to v pohodě uveze a brzdy to zastaví, nemůžu si stěžovat. Spotřeba je podle stylu jízdy, na pohodu kolem 5l a při svižné jízdě 150+ si veme 6,5l na100km.

SonyLee
SonyLee napsal 20.02.14 v 21:22 10b.

Moc pěkná Kawa (péče je vidět) tak pohodu na cestách

Boža napsal 09.05.12 v 20:18

Moc pěkná mašinka přeji pohodu v sedle 10 bodů

Apollo69
Apollo69 napsal 09.05.12 v 07:28

Panečku, to je voňavka, jako kdyby právě vyjela z výrobní haly .