BMW F 800 GS (2011)

Vlastník frančík.
Vloženo 8.1.2012
Aktualizováno 3.5.2020

BMW F 800 GS - Malý cestovatelský sen

Motorka koupena od BMW motorrad Munchen - Výborné - Nekupoval jsem v CZ, protože měli vysokou cenu a nelíbilo se mi jejich jednání se zákazníkem.

Yamaha XTZ 660 Tenere: Pouze 5ti rychlostní převodovka a nižší výkon motoru

První dojmy - Při zajíždění mě po 100km pravidelně bolelo rameno z čehož jsem měl strach, že bude pokračovat. Naštěstí po zajetí, když už jsem nemusel jezdit výletnicky se bolest v rameni více neopakovala. Překvapila mě nízká spotřeba a velmi příjemný a předvídatelný průběh výkonu motoru :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro enduro cestovatele :)

Doplňky na motorce - LED Blikny, velký kryt pod motor orig BMW, vyhřívané hefty, ABS, palubní PC, 3 kufry + držáky BMW, opěrka pro spolujezdce, plexi Touratech Desierto, gelové sedlo Touratech, přídavná světla Touratech, progresivní pružiny Hyperpro, Přední ráfek Takasago Excel, padáky Touratech...

Koupeno v BMW motorrad Munchen, Najeto prvních 15000km a absolutní spokojenost. Prvních 1000km bylo seznamovacích a spojených se zajížděním stroje. Nejsilnější stránkou je samozřejmě cestování a tak ve 4000 km následovala jízda napříč čr a zpět Absolutní spokojenost.

Cesty:
1) CZ + SLO + HU + PL
2) CZ + D + IT(Sardinie) + CH
3) CZ + AU + SLO + HR + BiH + MNE + SRB + RKS + BG + RO + UA + PL + SLO

wsbk
wsbk napsal 11.03.16 v 23:09 10b.

1PACIENT
1PACIENT napsal 21.02.16 v 21:41 10b.

Moc povedena moto

Petr_TA
Petr_TA napsal 10.12.14 v 19:15 10b.

Moooc pěknej kousek
10b

Peacemaker
Peacemaker napsal 24.02.14 v 21:16

Dálka je fakt parádní.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 25.05.13 v 05:51 10b.

krásnej bavorák gratulejšn