Hyosung GV 650 Aquila (2008)

Vlastník snake33
Vloženo 2.1.2012
Aktualizováno 13.4.2012

Super vzhled za pěkné penízky co víc dodat.. xenon , led, 3x kotoučové brzdy , řemen , 2-válec do V .. stupačky dopředu a tak to ma bejt

přes Rometa a řadu Simsonu jsem se dostal k Gilerám pak Daelim VS 125 c , Kawasaki en500 vulcan , Honda hornet 600 , Honda VF 750 C Magna , BMW k1200LT a nakonec jsem si pořídil Hyosung GV 650 (karburátorová verze) .. Již jsem slyšel , jak jsem si mohl po velkém BMW koupi koeru a že už nejsem motorkář a bla bla bla.. Jo nejsem motorkář, jsem jen člověk co rád jezdí na motorkách a po výletech.. BMW jsem prodal jelikož bylo nudné( není problém na nem usnout ) vše na nem fungovalo když mělo během dne jsem se na BMW přemístil z Mělníka do Oakham (Anglie) 1570km / 15hodin cesty a člověk pak zase mohl fungovat jako člověk .

Inu pořídil jsem si Hyosunga .. myaslím si , že za málo peněz hodně muziky. Jelikož jakou jinou motorku typu power-crusier, něco co pojede a bude i zároveň brzdit a bude vypadat pěkně ( každému se líbí něco jiného) . Za par km co jsem najezdil přes vánoční svátky mohu řict , že je to bomba motorka..pohodlná , dobře se vede, drží pěkně stopu , jen náklony jsem moc nezkoušel ( když je teplota 5-8 stupnu) , tak jsem to moc neriskoval. Motor se točí pěkně, žádné nepříjemné vibrace a vcelku překvapivý zátah hned od spoda. Řazení je klidné a tiché jako třeba u Hondy, žadné nepříjemné "louskání kovových oříšků" jako je třeba u Yamahy , kdy každé zařazení dobrovazelo modely dragsrar intruder a podobně. Spojka funguje, od řemene není slyšet ani pšouk , odpružení funguje.. najeto jen 250km .. uvidíme co dal a jak to bude fungovat.

Barusha
Barusha napsal 30.03.16 v 21:21

Nemůžu si pomoc, podle mě nic hezčího (jasně, soudím jako ženská:)) na trhu prostě není... V porovnání vzhled, výkon, cena ostatní konkurenti blednou Co dodat, prostě super volba! Ať jezdí ke spokojenosti majitele

babula
babula napsal 02.03.15 v 09:11 10b.

Moc pěkná . Ode mě máš 10b

Dj.Maxx
Dj.Maxx napsal 19.03.14 v 07:41

Pěknej kousek. Mám rád nekonvenční stroje. Tak ať jezdí ke spokojenosti.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 10.02.13 v 19:30 10b.

jasam,za rozumný kačky hodně řevu,doufám,že letos už stane u mě v garage

pajkat
pajkat napsal 03.12.12 v 16:12 10b.

Parádní stroj.